Gelde Yaşa İşte!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Evine ekmek götürmek için sabahtan akşama kadar otobüs süren gariban adam. Hep böyle tiplerden nefret etmişimdir, ağadır kendileri, babadır, laf söyleyeni asar keser. Bunun arkadaş çevresine bakın %99 u bunun gibi adamlardır. Hayattan beklentisi olmayan kızlara laf atan. Ama bacısına laf gelince tarkan kesilip asıp kesip doğrayan adam. Adam dedim lafın gelişi. Geldiği yer, büyüdüğü ortam, aile sevgisi, aile eğitimi olmayan. Namını, ismini tasladığı dayılıkla, dövdüğü adam sayısıyla kazanan adam tipidir bunlar. Şuan eminim arkadaşları; Vay anasını gördünmü lan çekti pıcağı soktu herife konuşuyodur. Küfür etmek istemiyorum çünkü işe yaramıyor. Sövün, dövün, kırın kafasını ama bunları yaptıktan sonra. Neden bunu yaptı ? Bu herifi piskopatlığa iten şey ne ? Bu soruların yanıtını aramak lazım. Yanıtını bulduktan sonra bu adamı psikopatlığa yönlendiren kişilere'de yaptırım uygulanmalı örnek: aile.

Babam seçim müdürü. Geçen seçimde babamın ricası üzerine yardım etmeye gittim ( bilgisayar kurma, yazma falan filan ). Herşey bitti oylar kullanıldı seçim santıklarını teslim alma vakti geldi, sandıkları bekliyorum. 26 27 yaşlarında bi adam, babama dikleniyor. Önce sakin sakin konuşarak başladı ( Bu nası iş, nası müdürsün tarzında ). Daha sonra gözlerini babamın üstüne dikti. Adamı izliyorum bişey yapıcam etraf polis kaynıyor ( adliyenin içi. Daha sonra oradaki polis görevlilerinin babamın emrinde olduğunu hatırladım. Tam o anda adam yapıcağınız işi sikeyim gibi bişey söyledi. 4 5 tane yumruk salladım dişi kırıldı sanırım. Neyse polisler falan ayırdı adamı karakola gönderdiler. Şimdi neden bunu anlatıyosun diyebilirsiniz. O adamı babamın yerine koydum ve düşündüm. Babamın müdür olmasına rağmen etrafta polis olmasına rağmen bu tür orospu cocukları korkmadan, utanmadan, sıkılmadan sataşabiliyor. Ya babam otobüs şöförü olsaydı ? Ya o tokatı babam yeseydi ? Ya ölen babam olsaydı ? Büyük ihtimal bende gider o orospu cocuğunu öldürürdüm. Allah çoluğuna çocuguna sabır versin, daha söyleyecek sözüm kalmadı

helal olsun hocam iyi yapmıssın

ne diyon?
Toplam Hit: 4853 Toplam Mesaj: 42