folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Genelkurmay, CHP"Yi Bölücü Faaliyetlere Destek Vermekle Suçlamış

Genelkurmay, CHP"Yi Bölücü Faaliyetlere Destek Vermekle Suçlamış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

hallederi_55 bunu yazdı:
    -----------------------------
    chp yapar doğrudur da ATATÜRK'ün kirletiyolar,,ayıp yaaa
    hocam chp nin tek kazandığı nokta orası zaten sıkısınca hemen atanın arkasına gizlenirler

halbuki atatürk yerinden kalksa ilk önce baykal ve saz arkadaşlarının yüzüne tükürürdü

yoksa 40 yıldır siyasette olupda sadece  muhalefet olarak milletin önünü tıkayarak krizler cıkarıp insnaların ekmekleriyle oynamakmı siyaset

insan bir ağaç diker be

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

yuh yani

demirel le ecevit ide cia ajani yaptinya daha ne diyeyim,

apoya sayin diyen bendim, sehite kelle diyen bendim, ulkenin topraklarini mallariin satan da bendim

Zihni Çakır kimdir, bu iddalari ve kitabi yazan insandir, elinde belgeler oldugunu soylemektedir. kitabi okumadim, okuyan zaman, samanyolu gazeteleri manset yapmis hemen,

e zamaninda da rte nin yahudi oldugunu belgeleriyle ortaya koyan kitap yazarlari vardi,

rte gercegi hakkinda yazanlari okumayiz onlar kaka,

chp Ataturkci hakkinda atip tutanlari okuruz onu yazanlari okuruz onlar hakan sukur

---

diyorum ki, genel kurmay herkesi fisler, senin yaptigin bi hareketi ben x sekilde algilarim, baskasi y seklinde algilar.

madem chp bolucu faliyetlerde bulunmus, kurt tv den, kurtce ana dil vs demis iyi o zaman diyorum, bunlari ilk ortaya atan kimdi diye soruyorum.

onlar bolucu olmuyor mu ?

yazar isine gelen tarafi yazmis, isine gelen belgeyi cikartmis koymus. koyacak tabi akp hakkinda belge yazacak degilya zaman gazetesinde calisipta. 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

chp yanlısı degilim heleki deniz baykal varken ama gercekleride gormiycek kadar kor degilim.genel kurmay her türlü oluşumu izler zamanında koalisyon düsündügü partilerin arasında eski hadep ve kürtce egitim vs oluncada bu tarz bir dokumantasyon yapilmisdir nedir yani genel kurmay korktudamı üstü kapandı da simdi Zihni Çakır denen sahis cıkmıs ismini dahi acıklamadıgı istihbaratından kitap yazmıs gecerli dayanagı olsaydı merak etmeyin parti suana kadar kapatılmıs olurdu yada anayasa mahkemesinde davası gorulurdu cunki basit bir iddia degil.akp nin can cekisdigi su donemde son cırpınısları olarak degerlendiriyorum tıpkı son donemlerde cıkan dier chp ve bakın ataturkun partisi ne halde tarzındaki haberlerle tamamen planlı karalama politikaları.rapor 2000 yılına ait geçmis ustunden 8 yıl genel kurmaylık simdiye kadar tek bi yaptırımda bulunmamıs 8 yıl sora tamda bu donemlerde cıkmıs biri bu iddaları gundeme getirmiş ne buyuk tesaduf ..

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

yuh yani

demirel le ecevit ide cia ajani yaptinya daha ne diyeyim,

apoya sayin diyen bendim, sehite kelle diyen bendim, ulkenin topraklarini mallariin satan da bendim

Zihni Çakır kimdir, bu iddalari ve kitabi yazan insandir, elinde belgeler oldugunu soylemektedir. kitabi okumadim, okuyan zaman, samanyolu gazeteleri manset yapmis hemen,

e zamaninda da rte nin yahudi oldugunu belgeleriyle ortaya koyan kitap yazarlari vardi,

rte gercegi hakkinda yazanlari okumayiz onlar kaka,

chp Ataturkci hakkinda atip tutanlari okuruz onu yazanlari okuruz onlar hakan sukur

---

diyorum ki, genel kurmay herkesi fisler, senin yaptigin bi hareketi ben x sekilde algilarim, baskasi y seklinde algilar.

madem chp bolucu faliyetlerde bulunmus, kurt tv den, kurtce ana dil vs demis iyi o zaman diyorum, bunlari ilk ortaya atan kimdi diye soruyorum.

onlar bolucu olmuyor mu ?

yazar isine gelen tarafi yazmis, isine gelen belgeyi cikartmis koymus. koyacak tabi akp hakkinda belge yazacak degilya zaman gazetesinde calisipta. 

:) evet ajan diyorum  hemde en alası çok derin araştı bazı seyleri beni anlarsın ha sana bide kitap verim

kaçyılda CIA den kaçmış bir üst düzey ajanın kitabı

Türkiyedeki amerika  diye bir kitap
    bunu mutlaka oku

içinde amerikanın siyasi liderleri nasıl yetiştirip yıllar sonra çeşitli senaryolarla ülkelerin basına lider nasıl yaptığını anlatıyor

bügün diyoruz ya amerika arapları eline almış dünyayı eline almış kimse gıg diyemiyor gözümüzün önünde katliam yapıyor araplar izliyo sadece diyoruz işte cevabı basta yetiştirdikleri adamlar

türkiye kanadı en ilginc olan

cinden vietnam savasından sonra hurda diye alıp boyayıp süsleyip türkiyeye son model helikopter diye  ve kokrunc fiyatlarla nasıl sattığını  basta demirel tabi

ve bu bunun gibi binlerce olay türkiyedeki partileri nasıl ele aldığını ve hepsine görev dağılımını nasıl yaptığını vs vs

bi okuyun derim

Haksızlık karşısında eğilmeyiniz; çünkü hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz. (Hz. Ali (r.a)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

@Qin

her kitabi okuyup her yazilana inansaydim bugun burda senin her yazdigini inanir her soyledigini onaylardim

o zaman al birde bu kitabi oku bakalim  ne diyeceksin

Egun Poyraz, Musanin cocuklari 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

@Qin

her kitabi okuyup her yazilana inansaydim bugun burda senin her yazdigini inanir her soyledigini onaylardim

o zaman al birde bu kitabi oku bakalim  ne diyeceksin

Egun Poyraz, Musanin cocuklari 

ister inanır ister inanmassın kitabı benim babam yazmamış merak etme yazan amerikalı bir üst düzey ve suan aranmakda olan amerikalı bir cıa ajanı

onuda okuruz not aldım : )tabi ben okumadan önce yazrın kim olduğunu iice araştırırım ergun poyyrazada bakayım okunacak kitapsa okurum hocam merak etme

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lethe01
    lethe01's avatar
    Erkek
    Musanin cocuklari kitabının yazarı Egun Poyraz, şu  evinde el bombaları falan yakalanan bi terör örgütüyle bağlantısı tespit edilip yargılanan(şuan serbest mi değil mi bilmiyorun) kişi değil mi?

bknz: http://www.ilkimwebtasarim.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

CiRKiN bunu yazdı:
    hepside aynı b*kun suyu...

Aynı B*kun Başka rengi :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Qin
    Qin's avatar
    Erkek

hope_siz bunu yazdı:
    Musanin cocuklari kitabının yazarı Egun Poyraz, şu  evinde el bombaları falan yakalanan bi terör örgütüyle bağlantısı tespit edilip yargılanan(şuan serbest mi değil mi bilmiyorun) kişi değil mi?
    -----------------------------:

ta kendisi : )

Toplam Hit: 2226 Toplam Mesaj: 20