General Mobile 4G

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Lumia 640 var o fiyata birde. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    GoldenWorld bunu yazdı
    Daft bunu yazdı

http://www.hepsiburada.com/asus-zenfone-2-laser-5-p-TELCEPASZENL5-B

bununla, 5.5 inçliği arasında gidip geliyorum

bu konuyu okuduktan sonra gm 4g'yi alternatif listemden çıkardım

İyi de hocam bunda 4g özelliği yokmuş ki

götü boklu hepsiburada yazmadıysa ben napim :D

https://www.asus.com/tr/Phone/ZenFone-2-Laser-ZE500KL/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

LTE desteği yok lazer modeli intel değil qualcom kullanıyor boktan bir işlemcisi var 300 daha verin adam gibi telefon alın sınırda kalmayın mk 

NETWORK Technology GSM / HSPA  Bağlantı Hızı 42 Mbps

http://www.gsmarena.com/asus_zenfone_2_laser_ze500kg-7478.php

daft ın paylastigi ZE500KL modeli  LTE destekliyor.

4g destekli model için 

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-asus-zenfone-2-laser-ze500kl-fiyati,5618299.html

hepsiburada seri numarasını vermemiş size 3g lisini de çakabilir ama her türlü almanız gereken ( bnce ) 

PLATFORM OS Android OS, v5.0 (Lollipop) Chipset Intel Atom Z3580 (4 GB RAM model) 

CPU Quad-core 2.3 GHz  GPU PowerVR G6430

PanxeR tarafından 06/Kas/15 00:51 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

lenovo p70.

tanidiga aldik.. baya da memnun.. incele.. isteklerini karsiliyorsa deneyebilirsin.

Aylardir p70 kullaniyorum 800 lira. Bataryasi efsane. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

senin yerinde olsam 300 tl daha bulur xiaomi mi4 alırdım.. full çelik kasa harika arayüz şarjı full gün kullanıma rağmen 1 buçuk gün götürüyor seni.. diğer markaların 2 bin tl lik telefonlarından çok daha fazla randıman alıyorsun.. 1 ay önce aldım bugüne kadar kullandığım telefonlara lanet ettim..

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

700 liralık telefondan 3000 liralık performans bekleyenler yazdığı yorumlara bakma hacı.

Kronik bir sorunu yoksa, aşağı yukarı hepsi aynı skalada oluyor telefonların.

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Kullananlar aşağıdaki sorulara yanıt verirse sevinirim. Bir arkadaşımda vardı, kardeşime de aldırdım ancak ikisi de şehirdışı olduğu için geri bildirim almakta zorlanıyorum:

1) Son marshmellow güncellemesini yükleyip beğenen var mı? Lolipopa göre performans ve batarya nasıl? (Başka forumlarda beğenmeyenler olmuş)

2) İlk sürümlerde ses gelmemesi sorunu vardı ama güncelleme ile çözülmüştü. Bazı modellerde ekranda sıkıntı yaşayanlar olmuş. Kendi kendine dokunma problemi yaşamışlar. Bu tip sorunla karşılaşan var mı?

3) 3G ile pil performansı nasıl?

4) Genel olarak memnunmusunuz?

5) Eksik olarak gördükleriniz nelerdir?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 2373 Toplam Mesaj: 28
general mobile