General Mobile Oreo Güncellemesi ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bychaos
    bychaos's avatar
    Erkek

935 Mb Güncelleme geldi yükledim telefondaki sıkıntılar 

1: Şarz tüketimi ciddi şekilde arttı 

2: Caption larda sorduğu sorularda (evet hayır) hiç bi seçeneği seçemiyosunuz çok rezil bu durum 

3: cameraya bağlanılamıyor hatası alıyorum arada resetlemek gerekiyor

Bu gibi sıkıntıları yaşıyan varmı ? 

Not: General Mobile Pişmanlıktır.

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkede, hiçbir şey daha ileriye gitmez. . Can Dündar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Android’te olsa iPhone’da ana sürüm güncellemelerinde bu saçmalıkların tek çözümü formatlamak. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    masteryoda
    masteryoda's avatar
    Erkek
    bychaos bunu yazdı

935 Mb Güncelleme geldi yükledim telefondaki sıkıntılar 

1: Şarz tüketimi ciddi şekilde arttı 

2: Caption larda sorduğu sorularda (evet hayır) hiç bi seçeneği seçemiyosunuz çok rezil bu durum 

3: cameraya bağlanılamıyor hatası alıyorum arada resetlemek gerekiyor

Bu gibi sıkıntıları yaşıyan varmı ? 

Not: General Mobile Pişmanlıktır.

Hocam ben 5 plus kullanıyorum güncelleme ile ilgili tek sıkıntım bazen ekran kilidini açarken o noktalar görünmüyor hayali çiziyorum başka bir sıkıntı ile karşılaşmadım gerçi bir tek alo alo birde whatsapp kullanıyorum birazda kitap okuyorum format atıp lüzümsüz gördüğün uygulamaları kurma bir de öyle dene

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Büyük güncellemelerden sonra hard reset atarsanız cihaz daha düzgün çalışıyor. Hard reset dene çözülme ihtimali var.