Gerçek Zamanlı Video Manipülasyonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Teknolojik gelişmeler gerçekten güzel. Hergün işlerimizi biraz daha kolaylaştırıyor.
    Diğer yandan teknolojinin bu şekilde ilerlemesi iyi mi kötü bilemedim..
    Suistimale çok açık bir teknolojik gelişme.
    İstediğiniz kişinin kılığına bürünüp istediğiniz şekilde hareket ettirebilirsiniz.
    Düşünsenize canlı yayıda ropörtaj yapar gibi gerçek zamanlı olarak görüntüyle beraber ses değişikliğiyle
    "Putin: Yarın amerikaya savaş ilan ediyorum." , "Papa: Ben Müslüman oldum yarın çükümü kesecekler ehe.."
    Şeklinde açıkamalar yaptırılarak tüm dünya ayağa kaldırılabilir.
    Yukarıdaki gibi örnekleri çoğaltmak mümkün tabii..
    Diğer yandan adamın teki gerçekten birine hakaret etse veya bişeyi ağzından kaçırsa ben değildim bu programla yapmışlardır deyip çamura yatabilir..
    Haberin videosu için : Tıklayın

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Download linki olsa baya eğlenirim onunla ya. Ayağa düşmeden bulalım şunu biyerlere savaş fln ilan edelim

HolyOne tarafından 30/Mar/16 19:02 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

"Duyduğuma hiç,  gördüğümün yarısına inanırım"  inanışımı destekleyen bir teknoloji.

komik ama aslında yapılabilecekleri düşününce korkunç da

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

guzel yapmislar :) keske boyle bir seyi tez konusu olarak secseydim :) gorusune gore cok zor degil, zaten mask yapma yazilimlari var ama bu sefer mimikleri kisiden degil de disardan verdiriyorar..

yazdiklari kagit burada detaylara bakmak lazim http://graphics.stanford.edu/~niessner/papers/2015/10face/thies2015realtime.pdf

bir de kullandigi kamera Asus Xtion Pro :)  (yani normal kamera ile yapamazsiniz)

https://www.asus.com/3D-Sensor/Xtion_PRO/

muhtemelen kinect xbox gibi cok detayli aldiriyordur yuz yapisini.. daha once biz de basitce bir oyun yaptik kinect xbox ile, eklemleri falan kolaylikla tespit ediyor kamera, cok sey yapilabilir bu teknoloji ile

unbalanced tarafından 30/Mar/16 19:12 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Download linki olsa baya eğlenirim onunla ya. Ayağa düşmeden bulalım şunu biyerlere savaş fln ilan edelim

Programı bulsak bile özel kamerasını almak icap eder.. O da dünya paradır.. @Robinson_Crusoe Abimiz gibi biri için güzel bir oyuncak olabilir mesela..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    :D bu @Robinson_Crusoe `un durumu nedir yav :D ne yaptın hoca sen :F

çok çok salladın herhalde.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    HarmOniYa bunu yazdı

Eskiden beri hatırladığım paraya/zenginliğe dair ne varsa o konuda ismi geçiyordu, Allah bereket versin..
    En son aklımda kalan eve eski tip atari salonlarındaki atariden almıştı.
    Burdan yola çıkarak bu tip oyuncakları sevebileceğini düşündüm.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    HarmOniYa bunu yazdı

Bir daha duymayayim.

Robinson üç taşşaklıdır.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @Mylitta :D adamın donunu mu indirdin ^^

geçen kanalda , bu prof dr ramazan kurtoğlu, kime hatırlamıyorum ama aynen böyle sordu. biri bu kraliyet ailesinin peygamber soyuna dayandığını söylemiş, sünnetliymis diye iddia`da bulunmuş filan. :D

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...