Gerçekleri Anlatan Bi Video

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkwood
    darkwood's avatar
    Erkek

Atamızın yaptklarının zıttını yapan zihniyet sonuna kadar izleyin

http://www.youtube.com/watch?v=0QulbTDvy0Q

SEMPER PARATUS
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dreampark87
    dreampark87's avatar
    Erkek

alttaki yorumlar da dikkatimi çekti işte @lovelymadmex isimli üyenin yorumu:

-----------------------------------------

olulerden medet ummaya devam edin

gidin anitbakire dua edin

ataturkun heykelinin karsisina gecin ve ona tapin

anitkabiri aglama duvarina cevirin

avrupa birligide sorarsa

"bizi hakketmek icin ne yaptiniz sorarsa "

sizin bursunuz issizlik paraniz hayat sigortaniz saglik sigortaniz varsa bizimde ataturkumuz var diyin hemen bizi avrupa birligine alsinlar

yorum yapmıyorum bu yazıya :|

Zifir:10 mg nikotin:0.8 mg karbon monoksit:10 mg WINSTON
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek
    bir gevur heyeti oluşturup Atatürk'e laf edenlerin sülalesini s*ktircem.Alayı datmin olsun gevur ya**ağıyla.O zaman susarlar hocam

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Şimdi Videoyu Seyrettim. Gayet Güzel Bir Video Olmuş ancak Üslup Olarak Alışılagelmiş Youtube Anarşist Üslubu Hakim. Youtube Resmen Savaş Meydanını andırıyor, Yöneticilerin her hangi bir Düzen Vermek gibi Kaygılarıda Yok....

Şöyle Diyiyim, Atatürk Liderlik Hususunda Bulunmaz Bir Dehha idi. Gel gelelim, Atatürk' ün Kurup Bize Emanet Ettiği Bu Vatanda Bu Günün Türkiyesinde Sağcı Solcu Olmuşuz, Başa Gelen Yöneticilerin Ne yaptığını Kendisine Sorsan, Politik Demagojiden başka yanıt alamayacağın Yalanlar Silsilesi Dinleyebileceğin Bir Yönetim Şekli Hakim Olmuştur. 

Çok Daşşaklı Adamsın Diyelim Adam Gibi Soru Sordum Lan Adam gibi Yanıtla Dersen O zaman da Alacağın yanıt, Demagojik Çelişkiden de Belirtili Olduğu Şekilde O Yönetimi Üstlenen Şahsın Ne yaptığını Bilmediğini Cevap Olarak Alırdın...

Çünkü Ülke Kaynaklara Sahiptir, Çünkü Ülkede Düşünen İnsanlarımız İş Gücümüz var. Çünkü Ülkemiz Tarımsal Alanda Şanslı Ülkeler Arasındadır. Neticeye baktığımızda, İMF Denilen İlletin Kölesi Konumuna Nasıl Düştüğümüzü Malesef Anlatabilecek Bir Babayiğit Yönetici Göremiyorum. Evet Üstüne basa Basa Basit Denklemsel Bir İzahata Sahip Bir Olayın Nasıl olurda Bir karmaşa imiş Gibi Gözüktürülmüş Olduğuna Şok Geçirmiş Vaziyette, Tanık Oluyoruz.

Pek Tabiki Üzülüyoruz, Pek Tabiki Her gün Kahroluyoruz... Diyebileceğim Tek Söz Vardır, Bu Vatanın Ekmeğini Yiyen, Bu Milletin Arasından Bu Milletin Sevgisi İle Yönetime Kadar Çıkmış Her Kim olursa Olsun, Kahpelik Düşünüyorsa Allah Celle Celaluhu, Tezelden Belasını Versin, Boynunu Devirsin.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    ya şimdi Komser Şekspirdeki gibi atatürkün heykelinin önüne gidip atam bana yardım et yol göster felan demek yanlış ama Atatürkün ilkelerinden gidenleri Atatrükü ilah gibi görüyor diye suçalmak iki kez yanlış ama işte burası TC

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

chelishky bunu yazdı:
    -----------------------------
    bir gevur heyeti oluşturup Atatürk'e laf edenlerin sülalesini s*ktircem.Alayı datmin olsun gevur ya**ağıyla.O zaman susarlar hocam

ne güzel dedin :|

işletim sisteminden belli adam olduğun :P =)

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    on numara klip olmuş şimdi bitirdim kesinlikle katılıyorum videoyu hazırlayan vatandaşa

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    dreampark87 bunu yazdı:

alttaki yorumlar da dikkatimi çekti işte @lovelymadmex isimli üyenin yorumu:

olulerden medet ummaya devam edin

gidin anitbakire dua edin

ataturkun heykelinin karsisina gecin ve ona tapin

anitkabiri aglama duvarina cevirin

avrupa birligide sorarsa

"bizi hakketmek icin ne yaptiniz sorarsa "

sizin bursunuz issizlik paraniz hayat sigortaniz saglik sigortaniz varsa bizimde ataturkumuz var diyin hemen bizi avrupa birligine alsinlar

yorum yapmıyorum bu yazıya :|

ben yapıcam..Sende git sırf cehennemden korktuğun için ibadet et.Git sırf dinci diye ülke satan itlere destek ver.Yardım kampanyaları aç...

Bu gün ülkesini satan seni zaten satmış demektir.Gerçi deli deliyi görünce sopasını saklarmış ya..

AVrupa birliği sizin 4 karılı yaşamınızla mı bizi alacak, milletin şortuna, eteğine karışmanızla mı alacak ??? Solculara bak dincilere bak hangisi daha avrupalı söyle..Irak mı iran mı avrupalı???

Elektriğe zam şuna zam buna zam götümüze giren kazıkların haddi hesabı yok son 7-8 senedir..Hala durmak yok yola devam.O yolun sonu pek hayır değil.. 

Toplam Hit: 2214 Toplam Mesaj: 8