Getz 1.6 Cool

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar 

Başlıkta belirttiğim arabayı almayı düşünüyorum 16 bin tl gibi. 2005 model km aklımda değil klima abs sunroof vs.. araç siyah renk. hasarı yok boya bir iki parça sanırım. ruhsata işli tüp. benim kendi arabam var bunu 16 binden alsam kar bırakırmı acaba diye düşünüyorum ama piyasası çok sıkıntılı. En iyisi burda bir danışayım dedim. 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ksiezyc
    Ksiezyc's avatar
    Erkek

Fiyat iyi gibi, kısa vadede pek bırakmaz gibi geliyor bana 

sahibinden de bi araba gördüm o mu acaba aralık 2014 ten beri yayındaymış

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

sahibindende yok hocam araç. araba çok temiz kaportası felan çok diri. belki bir iki daha düşürebilirim ama belki.

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ksiezyc
    Ksiezyc's avatar
    Erkek

Ben şahsen beğeniyorum bu modelleri daha dün inceledim hatta fiyatları da baya yüksek param olsa kendim kullanmak için almayı düşünebilirim, ama sen yatırım yada kar edermiyim diye düşünüyorsun dediğim gibi uzun vadede olabilir, piyasası çok canlı değil

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

bnde suzuki swift düşünüyorum hocalar , hazır kon açılmışken piyasası nasıl. 2.elleri pahalandı birden arabanın.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek
    Dos_Attach bunu yazdı

Merhaba arkadaşlar 

Başlıkta belirttiğim arabayı almayı düşünüyorum 16 bin tl gibi. 2005 model km aklımda değil klima abs sunroof vs.. araç siyah renk. hasarı yok boya bir iki parça sanırım. ruhsata işli tüp. benim kendi arabam var bunu 16 binden alsam kar bırakırmı acaba diye düşünüyorum ama piyasası çok sıkıntılı. En iyisi burda bir danışayım dedim. 

Hocam bu arada kliması çok yüksek değilse ve dediğin kadar temiz ise , çok rahat 18-19 'a gider.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

gayet uygun geldi. ama arabada bir ibnelik yoksa tabi. 

özellikli ve modelli araba iyidir. her insanın binmek hakkıdır.

Toplam Hit: 1018 Toplam Mesaj: 7
getz