Gitar A Başlıcam Adam Gibi Karar Verdim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serdar139
    serdar139's avatar
    Erkek
    bugun istiklale gittim bi yere tünelin orada ismini bilmiom şu an
    5 kişilik sınıflarda ders 32 melyon muş en dandik electro da 250 dolar mış kore malıymış

sizce naapıyım kurs fiatı ii mi yane...bi de gitarın fiatı nası?

" BiZ KiMLeRiZ DiYe SoRMa BiZ HaYaTa BoŞVeRMiŞ LeRDeNiZ. BiZe DoST, aRKaDaŞ NeDiR DiYe SoRMa BiZ oNLaR iÇiN öLüMe GiDeNLeRDeNiZ..."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeCRoMaNCeR
    NeCRoMaNCeR's avatar
    Erkek
    bana kalırsa elektroyu filan boşver şimdilik.öncelikle klasik gitar dersi al.en sağlamından.ondan sonra elektroya geç.klasik gitarla başlarsan olayın temelini kavrarsın.en basiti de en zoru da klasik gitardır.bakırköy'de basad var.Ben sana orayı öneririm.bir anlık hevesle elektroya sarılma bana kalırsa.gitara da şu an için 250 dolar yerine 70-80 dolar verirsin seni bi yıl götürür.sonra zaten kendi kendine belirlersin.

Her zaman dürüst ol ki ihtiyacın olunduğunda yalana başvurabilesin!!! (NeCRoMaNCeR)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serdar139
    serdar139's avatar
    Erkek
    taxim ya da kadıkoy de bildiiniz hoca var mı iisinden??

" BiZ KiMLeRiZ DiYe SoRMa BiZ HaYaTa BoŞVeRMiŞ LeRDeNiZ. BiZe DoST, aRKaDaŞ NeDiR DiYe SoRMa BiZ oNLaR iÇiN öLüMe GiDeNLeRDeNiZ..."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RNA
    RNA's avatar
    Erkek
    hocam sana kadıkoyde asa müzieğe gelmeden bir bar var sadihane diye alt katında gitar satan bir yer var oraya gidip sadiyi bul şiddetle tavsiye ederim gitar almadan öncede ona bir danış derim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serdar139
    serdar139's avatar
    Erkek
    saol bab bıi bakeem oraya da..

Toplam Hit: 1453 Toplam Mesaj: 5