Gitti :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    daylight
    daylight's avatar
    Erkek
    ellerine sağlık en iyisini yapmışsın dostum bide şu www.genel-kurmay.com a el atsan ben beceremedim de :)

Şampiyonsun Fenerbahçe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManyaK
    ManyaK's avatar
    Erkek
     O siteyle cok ugrasıldı ama Sonuc Yok ne kadar saldırsanda iki gün sonra ayakta hem ben okadar iyi biri değilim daha iyi arkadaşlarım var onlarada soylersen belki bi atak olabilir.

iyi Bir Hackeri Herkes Tanır ama Daha iyi Bir Hackeri Kimse Tanımaz... ßy ManyaK
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_GeCe
    By_GeCe's avatar
    Erkek

GERÇEKTEN GÜZEL OLMUŞŞŞŞŞ

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    omer228
    omer228's avatar
    Erkek
    güzel olmuş ellerine sağlık
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Soldier
    Soldier's avatar
    Erkek
    Designer bunu yazdı:

bakın bu ince bi konu.. 

öncelikle indexin çok güzel.. ona lafım yok. ama verdiin sitelerin ne amaçlı olduğunu bilmiyorum ama...

benim düşüncem türk bayrağına insanları kin güttürmemeliyiz...

eger illa hacklediğin bi yer ise yazarsın hacked by Manyak.. Turkish Hacker die..

ama bayrağı koyduğun zaman olay farklı bi boyut algılanır.. ve Türk düşmanlığı bayrak düşmanlığı artar..

ama terör örgünüe ait bi sitedir.. gel o zaman "abi baan grafik lazım de" çakim oraya bi grafik oturup ağlasınlar :)

türkiyeye zararı olmayan siteleri hacklerken birazda ulusumuzu ve onun yarattığı itibarı düşünün derim ben....

saygılar...

Designer arkadaşıma sonuna kadar katılıyorum lütfen ülke olarak yanlış anlaşılmayalım ben bunun savaşını Kosova'da senelerce verdim.NATO'da görev yaptığım sırada ülkemizi nekadar yanlış tanıdıklarını yabancılara anlatmaya çalıştım onun için biraz dikkat edelim kaş yapim derken göz çıkartmayalım.Ama hakkını vermek lazım güzel olmuş.

VEZİR OLMAK VARKEN REZİL OLMAYALIM DÜNYA ALEME !!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    way be analar ne yiğitler doğurmuş böyle! valla helal olsun

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PacoRabanne
    PacoRabanne's avatar
    Erkek
    KARDEŞ ELLERİN DERT GÖRMESİN BU VATANA CANIMIZ FEDA..!! DOSTUM LÜTFEN BANA BUNU NASIL YAPTIĞINI ÖĞRET RİCA EDİYORUM PLSSS...!

Fuck this world if they cant understand me!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    ellerine sağlık kardeş güzel olmuş :)) tbrk

Carpe Diem
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManyaK
    ManyaK's avatar
    Erkek
    Tşk. arkadaşlar gurur duydum vaLLa ne diyim. iLetişim için : xLazine@hotmail.com . iyi çalışmalar...

iyi Bir Hackeri Herkes Tanır ama Daha iyi Bir Hackeri Kimse Tanımaz... ßy ManyaK
Toplam Hit: 4713 Toplam Mesaj: 20