folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Gittigidiyor Ve Sahibinden Nekadar Komisyon Alıyor

Gittigidiyor Ve Sahibinden Nekadar Komisyon Alıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

Geçenlerde aklıma gelmiştide ben bir ürün satmak istiyorum, ve değeri 100 tl diyelimki

Ben kaç tl 100 tl ye sattım bu ürünü gittigidiyordan bana gittigidiyor kaç tl öder ? ve hangi bankalarla alabilirim ? Benim hesap numaram yok pttden yollarlarmı oraya buraya komisyon vermek istemiyorum. Banka hesap numarası şartmı ? yoksa farklı bir yolla ödeme yapabiliyorlar mı ? eğer öyleyse banka paradan bir miktar keser mi ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyZat bunu yazdı

Geçenlerde aklıma gelmiştide ben bir ürün satmak istiyorum, ve değeri 100 tl diyelimki

Ben kaç tl 100 tl ye sattım bu ürünü gittigidiyordan bana gittigidiyor kaç tl öder ? ve hangi bankalarla alabilirim ? Benim hesap numaram yok pttden yollarlarmı oraya buraya komisyon vermek istemiyorum. Banka hesap numarası şartmı ? yoksa farklı bir yolla ödeme yapabiliyorlar mı ? eğer öyleyse banka paradan bir miktar keser mi ? 

Gg = % 10 kesiyor + birşey satmak için ilan verdiğinde ücret alıyor (1-2 tl bişey) ptt'ye ödeme yapmıyor banka hesabın olmak zorunda

sahibinden.com = mağaza sahibiysen %6 normal kullanıcı ise %7 listeleme için para istemiyor ama sahibinden.com üzerinden satış yaparsan dediğim gibi oranlarda para kesiyor. Yine banka hesabın olmak zorunda.

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    KaRaKuLe bunu yazdı
    HolyZat bunu yazdı

Gg = % 10 kesiyor + birşey satmak için ilan verdiğinde ücret alıyor (1-2 tl bişey) ptt'ye ödeme yapmıyor banka hesabın olmak zorunda

sahibinden.com = mağaza sahibiysen %6 normal kullanıcı ise %7 listeleme için para istemiyor ama sahibinden.com üzerinden satış yaparsan dediğim gibi oranlarda para kesiyor. Yine banka hesabın olmak zorunda.

sahibinden normal üye %8 ve listeleme ücreti almıyor! ancak kredi kartı & tc onay istiyor yoksa ilan açılamıyor

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

sanalpazar'dan aç %7 alıyor sadece

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Spyware__007
    Spyware__007's avatar
    Erkek

herşey milleti alıştırana kadar ondan sonra deli gibi para ver bunlara..

hiçbirini kullanmadım kullanmamda

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

herşeye para kesiyorlar iyicene boka sardı şehir hayatı amk şuraya bak birşey satmak istiyoruz o , şu , bu komisyon alıyor

geçen gün hesaba para geldi 50 lira kestiler uyuz oldum kapattım bir sürü saçmalık

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

vay amk sahibinden %10 sanalpazar %5 değilmiydi.. 

bi site vardı %3 kesiyordu. geçen açılmıştı konusu

destination@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı

vay amk sahibinden %10 sanalpazar %5 değilmiydi.. 

bende öyle biliyordum. sanalpazara şimdi baktım yüzde 5 yazıyor sitesinde

Hizmet bedelimiz %5'tir ve bu hep böyle kalacaktır.

Toplam Hit: 2513 Toplam Mesaj: 8