Gittigidiyordaki Satıcı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

gittigidiyorda bi pc kasası beğendim alacağım çocuğa dedim kaç para olur direk alsam, oda dedi 100 lira olur

tmam dedim anlaştım ödemeyi nasıl yapacağım dedim, çocukta sana özel satış açmam lazım falan bişeyler dedi bekle dedi, aradan bi zaman geçti çocuk teklifte oldugu için kapatamadım, sen teklifini ver anlaştıgımız tutarı geçerse ben kargo ücreti vs benden olsun dedi, bende teklif vs uğraşmak istemiyorum. parasını ödeyim malı yollasın istiyordum

neyse tamam dedim, çocugu dinleyelim bakalım dedim ordaki tekliflerin epey bi üstünde teklif verdim anlaştıgımız fiyatta. çocuga da dedim ben dediğin gibi teklifi verdim dedim, neyse çocuk banabir saat önce mesaj atmış teklifi en yüksek veren ürünü alır diye kazanır diye..

bende anlaştım ya ürünü bana yollayacak diye biliyorum, ürünlere bi tıkladım ürün falan yok, ilan kapanmış yazıyor,

teklifde kaybetmişim nasıl oldu şimdi bu, çocuk bana yollamak için kapattmı yoksa bizi 2 gündür mesajdır ıvıktı zıvıktı oyaladı malı başkasınamı verdi, anlayamadım.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Genel görünüş itibarı ile senin sayende fiyatı yükselttirirp en sonunda fazla verene satmış :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

senden sonra daha iyi fiyat veren çıktıysa senle anlaştığı için bak böyle oldu eğer sen artırmassan ona verecemde diyemedi ve malı ona sattı gibi gözüküyor

Türkiyede kim sevdiği işi yapıyor ki?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

ErotikPanda bunu yazdı:
    -----------------------------

Genel görünüş itibarı ile senin sayende fiyatı yükselttirirp en sonunda fazla verene satmış :)

vallamı le, e bu herif bu malı bir lira birlira artırarak satıyordu ve benim aldıgım fiyattan çok daha altındaydı, nasıl oldu bu şimdi birde ben her giridğimde 8 saat 4 saat vs yazıyordu,  tamam madem brisi benim verdiğim teklifin üstünde  bi teklif verdi beklemeden nasıl aldı onu anlamadım,

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FireFly.
    BaBe
    BaBe's avatar
    Erkek

parayı veren düdüğü çalmış gibi duruyor 

,,,lel,,,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

ona satmış sanırım 

sen pc bakmaya devam et gg de sahibindende çok düşüyor insanın istediği gibi uygun fiyatlı hocam daha çok bulursun

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

fiyatı en fazla veren kişiye ürünü vermiş başka bir deyişle seninle oyalanıp fiyatı yükseltmiş  keklenmişsin dostum satıcı ibnelik yapmış sana

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oturuyorum
    oturuyorum's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ErotikPanda bunu yazdı:

özetle :)

Ellerinde Pankartlar / Gidiyor Bu Çocuklar / Kalkın Ayağa, Kalkın / Gidiyor Bu Çocuklar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

satıcının yaptığı kurallara uygun olsa da etik bi davranış değil, sen bunu gg destek ekibine şikayet et, sonuçta seni kullanıp fiyat artırmış.

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

adamın amacı fiyatı arttırmak olsa açar 1 heap daha yükseltir durur kendi ürününü tabi elinde patlama ihtimali var

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

adam bizi yemiş beyler, başkası alş, satıcı adama yazdım nedir durum diye sordum, seni şikayet deceğim dedim. ben ürünleri beklerken eli boş kaldım dedim, adamde ben nerden biliyim senin beklemeyeceğini 70 lira için saktekarlık yapmam işim gücüm çok bununla mı uğraşacam ben diye konu ile alakası olmayan laflar yazmış,  sana yardımcı olmaya çalıştım diye yazmış birde.

e yardımcı olsan ben bu işte bi bokluk oldugunu çakıp konu açarmıydım beyler, ekibe kullanıcıdan şikayetçiyim diye mesaj yazdım bakalım ne yapacaklar.

Toplam Hit: 1067 Toplam Mesaj: 11