GİZEMLİ GÜÇLER VE BÜYÜLER

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IBOSOFT
    IBOSOFT's avatar
    Erkek
    YAW BEN ŞU DOĞA ÜSTÜ GÜÇLERE KAFAYI TAKTIM ACABA BÜYÜ FELANMI YAPTIRSAMDA DOĞA ÜSTÜ GÜÇLERİM OLSA MESELA İNSANLARIN BEYİNLERİNİ OKUMA bir yerden başka BİR YERE TRANSFER OLMA GİBİ BÖLE Bİ SİTE FELAN VARMIDIR ?????????

YOK
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordofdarkness
    swordofdarkness's avatar
    Erkek
    eğer insanların beyinlerini okumak istersen onları tanımalısın.bu zor birşey değil doğaüstü güçler peşinde olursan bunu sağlamak için faydalanabileceğin tek kaynak cinlerdir.bundan kaçınmalısın.büyü dinimizde haram kılınmıştır

Kısa Pantolon, Paslı Çakı, Dizde Kabuk Bağlamış Yara, Kısa Çakı, Paslı Pantolon, Yarası Gözde Kalmış Kabuk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    swordofdarkness bunu yazdı:
    -----------------------------
    eğer insanların beyinlerini okumak istersen onları tanımalısın.bu zor birşey değil doğaüstü güçler peşinde olursan bunu sağlamak için faydalanabileceğin tek kaynak cinlerdir.bundan kaçınmalısın.büyü dinimizde haram kılınmıştır
    -----------------------------

cok dogru soyluyorsun...
    insanları ii tanırsan nerde ne yapacaklarini ne dusunduklerini bilebilirsin...

soyledigin gibi dinimizde büyü haramdır, o yuzden bu ise hicc girme...

empati"yi ogren ve uygulamaya calis...bak o zman daha kolay oldugunu goreceksin...

nox...!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proletarya
    proletarya's avatar
    Erkek
    astral geciş diye arat çıkıyor ama
    yapması çok zor.büyü ile ilgisi yok
    sadece konsantre olayı beyın gucuyle alakalı hıc urasma derım bosuna zaman kaybı olur adamalar (bu işle uğraşanlar) yıllarını vermışler anca astral geçiş yapmışlar ama dene içinde kalmasın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dynamite
    dynamite's avatar
    Dişi
    ay işinizmi yok..

kendi omzuna tırman..başka nasıl yükselebilirsin ki?? NIETZCHE
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebmarteu
    ebmarteu's avatar
    Erkek
    senin ne işin var o zmn burda!!!

**EbMaRtEu**
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek
    ölee konulara girebilmen için ruhunun olgunluğa ulaşması lazım a.q. bazı sıkıntılar yaşamalısın :))neyse derin konu bunlar len ilk defa geyige yanlış konu açılmıis inanamadım ya
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Usta bende bunlara bi ara baya kafayı takmıştım.Bazı şekilde bazı güçler elde ettim.En sonun yapabileceğim en akıl almaz bişeyi yaptım.(Şimdi söylemeyim iyice dalga geçersiniz :D ) İşte o olaydan sonra bazı varlıklarla konuşmaya başladım bu elemanlar baktım beni delirtecekler.Sokarım büyüsüne dedim.Eski normal hayatıma geri döneyim en iyisi falan dedim.

Gizli güçleri elde etmek istiyorum ne yapmalıyım diyenlere bazı bilgiler vereyim.

* İlk olarak hokuspokuszartazurta falan demekle asla hiçbişey yapamazsınız.Yani öyle yapıpta elinden ateş topu falan çıkartmak çok zor.

* Bu işlerde sabır çok önemli.

* İnsan üstü güçler için cinler kullanılıyor.Cinlerde öyle hemen yardım etmiyor bir şekilde etkiniz altına almanız lazım.(Bunun için bazı elyazmalarında formüller var grimore deniyor.Bunlarda oluyor ama ibranice bişey anlamazsınız.)

www.hermetics.org bu sitede baya güzel şeyler ve e-booklar var gerçekten yararlıdır.Doğa üstü güçler elde edicem diye delirmekte var tabi o ayrı bişey :D:D:D

Ayrıca dini kitap satan yerlerde Kenz-ül Havass diye bir kitap oluyor.Onuda satın alıp bakın.Bi sürü böyle kitap var.Dua kitabı deselerde büyü kitabıdır.İçinde her türlü büyü var.Ama benim için önemli olan şey "ilmi hüddam(Cinleeri hizmete alma olayı)" ayrıca esma-ül hüsna diye birşey var bilenler bilir Allahın güzel isimleri 99 isim.Bunları adedince zikredince bazı şeyler oluyor.

"Ya alim" ismini 750 kere zikredersen her gün sana biri gelip ilim öğretiyor.Fakat fiziksel alemde değil rüya ortamında geliyorlar.Ben Emir Buhariyi Görmeye başlamıştım bi aralar rüyamda.Ayrıca astral seyehat diye bişey var oda çok acayip bişey araştırıp denemenizi isterim.beden dışına çıkmak gibi bişey çok garip.

Herneyse böyle işte :D:D:D daha fazla bilgi için özele mesaj atın elimde bi sürü büyü kitabı var.Paylaşırım.Hatta isteyene hüddam falan yollarım :D.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar büyü haramdır falan demişler ama bunuda bir sınırlaması var.Büyü yaparken asla ve asla insan iradesi ile oynamaycaksın.Eğer irade ile oynarsan günah.Yada birini öldürmeyeceksin büyü yaparak buda günah.

Ermiş dediğimiz insanlar Allahın varlığına ve birliğine inanıp havass dediğimiz(bir çeşit büyü) kullanarak bazı şeyler yapıyorlardı.Bunlar günah değil zaten yaptıkları şey büyü olarak değil keramet olarak nitelendirilmiştir.

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

proletarya bunu yazdı:

astral geciş diye arat çıkıyor ama
    yapması çok zor.büyü ile ilgisi yok
    sadece konsantre olayı beyın gucuyle alakalı hıc urasma derım bosuna zaman kaybı olur adamalar (bu işle uğraşanlar) yıllarını vermışler anca astral geçiş yapmışlar ama dene içinde kalmasın

Astral geçiş dediğin şey astral seyehat oluyor.Astral seyehatı ben 2 günde yapmayı başardın.Bunun için bazı teknikler var.Bu tekniklerin en kolayı lucide dream denen olay.uyurken bir farkındalık yakalıyorsun ve rüyanı kontrol etmeye başlıyorsun.Ardından rüyanın içinde düşünerek bir kapı açıyorsun ve gerçek ortama geçiyorsun.odanda falan dolaşıyorsun yatağına bakıyorsun bedenin orda ama sen dolaşabiliyorsun.istanbulda "yunus ev" veya "kristal merkez" tam hatırlamıyorum öyle mekanlar var.yardımcı olurlar adres vs. yollarım isteyenlere.

Toplam Hit: 4268 Toplam Mesaj: 10