folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Gm Plus 5 Alınır Mı? Veya Alternatif Önerileri

Gm Plus 5 Alınır Mı? Veya Alternatif Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    FCN bunu yazdı

merhaba arkadaşlar 

Bir telefon almayı planlıyorum. Çok para vermek istemiyorum açıkcası. 1000 lira seviyesine baktığımda alınabilir bir telefon olarak gm plus 5'i gördüm ama markasından ötürü + kronik sorunlarından dolayı biraz çekingenim.Android one projesi olmasıda fikrimi nötrlüyor çünkü 1000 tl altındaki telefonlarda 6.0 dahi yok şimdi bide yeni süürm geliyor güncellemeler nezaman gelir bilinmez. Kaldıki android uygulama geliştirirken yeni versiyonlarını takip etmenin iyi olucağı düşüncesindeyim.

1500 lük banda çıktığımızda bir kaç alternatif mevcut ama yinede android one avantajı yok tabiki. 

sonuç olarak. Piyasaya yeni çıkacak bekle dediğiniz bir telefon var mı? (zte'nin axon 7 çıkıyormuşta global fiyatı 400$ türkiyede heralde 2k falan olur) yoksa gm plus 5 alınır mı? alınmazsa alternatif öneri bekliyorum. 

teşekkürler.

Şu kısım için konuşuyorum Asus Zenfone 2 Laser 5.5 - Android 6 ile geliyordu sanırım.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

Ben aldım memnunum, illa parmak izi olsun demezsen buyur: (6.0 var bunda bu arada)
    http://www.gsmarena.com/lenovo_k3_note-7147.php (450 falan)

Olmadı Meizu MX5 var parmak izi sensörlü biraz daha üst seviye (850 falan)

Bu fiyatlar aliexpress fiyatları tabi.

3gb ram'li telefondan aşağısını almak istemiyorum artık açıkcası.

Çinli üreticilerin telefonlarını oldukça beğeniyorum ama garanti olmaması sıkıntı. 

öneriler için teşekkürler bu arada.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Güncel olsun yarin almayı düşünüyorum 2.parti olandan alicam son guncellemelerle nasıl oldu ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

Güncel olsun yarin almayı düşünüyorum 2.parti olandan alicam son guncellemelerle nasıl oldu ? 

Isınma sorununu büyük ölçüde düzelttiler. Şimdilik güzel cihaz. 3 aydır kullanıyorum. Yazılım olarak baya geliştirdiler bence.

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/forum/general-mobile-gm-5-plus-gozlemlerim-218887

Kullanıyorum memnunum.

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
Toplam Hit: 1927 Toplam Mesaj: 16
öneri telefon telefon general mobile gm plus 5