folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Gmail Hesabı Giriş Denetimleri Hakkında Bir Soru?

Gmail Hesabı Giriş Denetimleri Hakkında Bir Soru?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

Değerli mürid kardeşlerim 

Eşim işi gereği iş yerine telefonla giremiyor iletişimimizi mail üzerinden yapıyoruz fakat iş yerinde bilgisayardan gmail e girmeye kalkınca telefonuna şifre gidiyor telefonu da  arabasında olduğu için giremiyor.

Eşimin telefonu bende şimdi ben gmailine giriş yapıp hangi ayarları düzenlersem istediği bilgisayardan telefon onayı yapmadan girmesini sağlarım.

Umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim 

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

Burayı bi inceler misin hocam buradaki ayarlarla belki olabilir https://myaccount.google.com/smartlink/security-checkup

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

https://support.google.com/accounts/answer/1187538?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=en

Cihaz kaybına karşı backup codes veriyor 8 tane olması lazım. Ona ulaştırabilirsen telefona erişimim yok dediğinde alternatif olarak bu offline kodları kullanabilir.

O nasıl işyeri awk

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

Burayı bi inceler misin hocam buradaki ayarlarla belki olabilir https://myaccount.google.com/smartlink/security-checkup

hocam teşekkür ederim ama oradan bi sonuca varamadım

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

https://support.google.com/accounts/answer/1187538?co=GENIE.Platform%3DAndroid&hl=en

Cihaz kaybına karşı backup codes veriyor 8 tane olması lazım. Ona ulaştırabilirsen telefona erişimim yok dediğinde alternatif olarak bu offline kodları kullanabilir.

O nasıl işyeri awk

Hocam teşekkür ediyorum o kodlarla değilde bahsettiğin yerden telefon onayını kapatabildim şükür ofisteki bilgisayarlardan denedim şimdilik sıkıntı yok gibi telefon onayı istemedi. Eşimin benle iletişime geçmesini bekliyorum onların kullandığı altyapı tarayıcı farklı galiba ama inşallah olmuştur bakalım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

yok abi olmadı anasını satayım o oradan giriş yapmak isteyince yine telefona mesaj geldi şifre 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

Oturum açtığınız cihazlardan, cep telofonunun kapatacaksin sainirim. gmalden guvenlikk cihazlarinizdan sileceksin.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hesap ayarlarından telefonu kaldır yerine mail ekle 

senden tam maili isteyecek maili girince otomatik girer hesaba

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

başka bir mail hesabı açın.. kesin çözüm

BÜDÜT: Başka işler peşindesin.. İşkillendim senden

ltcelik tarafından 02/Mar/20 14:20 tarihinde düzenlenmiştir

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

başka bir mail hesabı açın.. kesin çözüm

BÜDÜT: Başka işler peşindesin.. İşkillendim senden

yok hocam bizim işkillenecek işimiz olmaz 2 maili var biri bakanlık uzantılı mail işlerinde onu kullanıyor oradan akşama ne yiyecez yada naptın nasılsın diye sorulmuyor :) birde orası nasılsa hemen gelip gitmiyor mail bazen problem oluyor bizde onun için şahsi mailini iletişimde kullanıyorduk ama burada böyle bir problem oluşmuştu .

büdüt : sorunu çözdük şükür nasıl yaptıgımızı bilmiyorum herkesin dediğini harmanlayarak bi yola vardık sanırım :) 

tüm aileye teşekkürler

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam yenge cia ya da mit de mi çalışıyor?

hangi bakanlık telefonları topluyor merak ettim 

No way out
Toplam Hit: 2647 Toplam Mesaj: 11
mail güvenliği gmail telefon onayı