Gmail Hesap Etkinliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

hiç bakmazdım ama altta 6 saat önce uyarısını görünce şaşırdım bugun hiç mailime girmedim ama hesapş etkinliğinde 6, 8 ve 9 saat once girdiğim görülüyor. 3ü de aynı IP: 85.99.30.53   http://www.iplocation.net'de IP'yi aradığımda Türk Telekom görülüyor, ki ben Superonline kullanıyorum ve bilgisayar sürekli yanımdaydı kesinlikle açılmadı. ip locationda hata olma ihtimali nedir? hesabımın güvende olamadığı ihtimali nedir?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Hızla şifreni değiştir bilgisayarına güncel bir antivirüs ile tarama yap. Hata olma şansı çok düşük hocam. Ayrıca düşün birini şifreni verdim mi diye. Şüphelerin varsa acıma direk savcılığa ver anlasın anyayı konyayı yapan kimse. İzinsiz giriş bile suç.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Cep telefonu var mı hopcam?

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Cep telefonu var mı hopcam?

Ben de öyle yaptım, cep telefonuna güvenlik kodu gelmeden açılmıyor. Çok işe yarar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

telefonum var, eger android arka planda girmiştir diyecekseniz telefonum 4 gundur kapalı, diğer mesaj için hocam cep telefonum ekli gmalime ama giriş onayı yok sadece hesap kurtarmada numarama sms gonderiyor nasıl yaparım onu?

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkparadise
    Darkparadise's avatar
    Dişi

direk hesabıma girip baktım :)) paranoyaklaştırdın beni bi anda neyse ki benden başka giren olmamış maile. arada bir şifreni değiştirirsen senin için daha iyi olur bence :)

Dışarıda Issızlık Bensiz, Bendeyse Yalnızlık Issız...
Toplam Hit: 2006 Toplam Mesaj: 6