folder Tahribat.com Forumları
linefolder Skype - Mirc - Irc - Icq - Mail Güvenliği
linefolder Gmail Kapanınca Forward Ayarları Silinmiyor Mu?

Gmail Kapanınca Forward Ayarları Silinmiyor Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Hacılar sanırım 2008 yılında olması lazım bir gmail adresi açmıştım ve yönlendirme ayarı tanımlamıştım ana mailime. Bir kaç kez kullanıldı sonra zaten bakmadım bile. Yaklaşık 5 sene önce kullanmayı bıraktığım hesap çoktan kapanmış olması lazım.

Son 1 haftadır yabancı bir hatunun instagram hesabından o adrese mail gidiyor, ordan da bana forward olarak mail geliyor. Yani o mail adresini yabancı bir hatun almış gibi gözüküyor ancak yönlendirme ayarları hala duruyor hesapta.

Google böyle bir mallık yapabilir mi? 

Başına gelen oldu mu?

Fakat şöyle bir olay da var, test amaçlı başka bir mailden o maile mail attım o yönlenmedi. Sadece instagramdan gelenler yönleniyor diye düşünüyorum şimdilik.

Ben işi çözemedim. Artık hatuna mail attım o da bana dönüş yapar mı emin değilim ama rahatsız etmeye başladı beni. Hadi hatunun resimleri filan olsa arada gönlümü şenlendirse neyse diyebilirim ama boş hesap.

Hesabın çalındığını düşünmüyorum oldukça eski aklıma bile gelmeyecek bir hesaptı. 

:|
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Hesabı şifremi unuttum yöntemiyle çal gitsin hocam :D

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

Yok hocam çalamam günah :B bi ibnelik varsa sıkıntı olur bana sonra uslu bir zombiyim ben.

Burdan yürüyüp hatunla aramda romantik bir bağ kurmayı amaçlıyorum cevaplarsa ama olayı çözemedim hala işte

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek

Hatun türk mü bari ?

- Kanka mail atti kesin verecek :D

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

yok türk değil ama soyadı ameka ile bitiyor ismi de jill çok sağlam kafa bulmalık isim ama ben olayın nasıl oluyor da sıfırlanmıyor o ayarlar kısmındayım.

hani varsa böyle bişey iyi bir sürü hesap açıp ayarı verip bırakalım seneler sonra hepsi bize yönlensin çok saçma :B

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    pesimistzombie bunu yazdı

yok türk değil ama soyadı ameka ile bitiyor ismi de jill çok sağlam kafa bulmalık isim ama ben olayın nasıl oluyor da sıfırlanmıyor o ayarlar kısmındayım.

hani varsa böyle bişey iyi bir sürü hesap açıp ayarı verip bırakalım seneler sonra hepsi bize yönlensin çok saçma :B

turk bence o hocam ameka derken amk demek istiyor sansurluyor biraz 

edit: hocam gmail maili sifirlamiyor olmasi lazim yani 5 sene kullanmadiysan veya 10 sene kullanmadiysan mail kapanmiyor diye biliyorum ama yanlis mi biliyorum (yada hotmailmiydi lan oyle)

rakkoc tarafından 23/Tem/15 04:55 tarihinde düzenlenmiştir

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

hocam hotmail 3 sene sonra komple siliyor eski maillerimden biliyorum değişti mi süre bilmiyorum ama gmaili hiç denemedim. gmail ömür boyu hesap vermez diye düşünüyorum vardır bi süresi 5 sene de oldukça sağlam bir süre.

acaba instagrama kayıt olurken sallamasyon mail verdi de tutturdu mu diye düşünüyorum ama aradan geçen zamanda mailin kapanmış olması lazım diye düşündüğümden ters geliyor ve şifre ile kurtarma hesabı değişmiş. Normalde hesap ele geçirilse bunlar değişince bana uyarı bildirimi gelmesi lazımdı. bu nedenle kafamı kurcalıyor.

bu arada şimdi aklıma geldi instagramda confirm mail olayı var. confirmlemiş hatun yani baya baya kullanıyor maili.

neyse artık elleşmiyorum cevap atarsa benimdir atmazsa spama atar geçerim kullansın gariban napim.

pesimistzombie tarafından 23/Tem/15 05:45 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ersn
    ersn's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

facebook , instagram şifre sıfırlama yolla mailler yönlendirme olduğu için sıfırlama kodu sana da gelicektir.Hesaplarını hackleyince sanaulaşır.

ersn tarafından 23/Tem/15 08:12 tarihinde düzenlenmiştir

küfrederiz villalara kulübeden
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Hatun matun değilde bu senin söylediğin ciddi anlamda önemli bir bilgi pesimistzombie. Benzer duruma sahip kişiler muazzam şekilde kullanabilir bu durumu. Tabi yeni mail adresi alan arkadaşlarada uyarı olur. Gmail ciddi bir mail servisi.

PcK0 tarafından 23/Tem/15 12:57 tarihinde düzenlenmiştir

Sadece bi imza..
Toplam Hit: 1783 Toplam Mesaj: 9
google gmail