folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Gnoxis.Com Hakkında Görüşleriniz

Gnoxis.Com Hakkında Görüşleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

http://www.gnoxis.com/kedi-sifalandirma-buyusu-46836.html şunu görünce baya güldüm büyüdür şudur budur vardır ama burda var mı bilmiyorum. Bulaşmamak lazım.

Hoop.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

7/8 aydır üyeyim sıkı takipçisiyimdir hani içerik olarak neler doğru bilemem ama ciddi bir şekilde ilerlediklerini de söylemek gerek.

the man who gets tired after eating a ban
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

tahref156 bunu yazdı:
    -----------------------------

7/8 aydır üyeyim sıkı takipçisiyimdir hani içerik olarak neler doğru bilemem ama ciddi bir şekilde ilerlediklerini de söylemek gerek.

ilerlemek derken?

Ruhani bir ilerleyiş mi yoksa seviye olarak bir ilerleyiş mi?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

The_Cure bunu yazdı:

tahref156 bunu yazdı:

ilerlemek derken?

Ruhani bir ilerleyiş mi yoksa seviye olarak bir ilerleyiş mi?

yok hocam ruhani değil seviye olarak bir ilerleyiş var yani şunu demek istedim eğer ki adamlar sizin gibi saçma sapan bu site falan diye düşünseydi zaten bu zamana kadar siteyi ayakta tutamazlardı yani ilerleme kat ediyorlar hergeçen gün üye sayısı artıyor.

the man who gets tired after eating a ban
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ne astrali mastrali ya, çekin bir salvia bak nerelere gidiyorsunuz dsfjsdkfsd.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

ben 2007den beri üyeyim, şimdi ifşa etmeyeyim kendimi ama epey bir şeyler yazmışlığım var.

yazdıklarımın tamamını eğlence olsun diye kafama göre uydurarak yazdım, çok işe yaradı teşekkürler yorumlarını falan görünce de neremle güleceğimi şaşırıyorum :D

benim için şahane bir eğlence o site. işe yaradığını falan iddia edenleri görüp görüp kopuyorum. kendim gibi dalgasına takılana denk gelmedim ama, insanlar hakkaten inanıyorlar sanırım :|

kısaca.. eheh saçmalamayın nan :D

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jasgues
    jasgues's avatar
    Erkek

Hocalar şu konuya bir açıklık getireyim artık. Büyü diye bir şey vardır bildiğiniz gibi ama gnoxis teki gibi değil. Havass sanatı vardır. Havass islami büyüdür. Biraz araştırın görürsünüz. Bu havass formülleri de adamın aklını alıcak kadar gariptir ve öyle gnoxtaki gibi iki dk da yapılmaz. milim milim ilerler. Meşakatli iştir.Usta-çırak ilişkisiyle öğrenilir. Fazlaca bilgim olmasına rağmen böyle dalgacı bir ortamda anlatmayı düşünmüyorum. Bilmeden yorum yapmayın harbi gıcık oluyor insan. Sen de bu ilim yoktur belki ama o kadar çok insanda var ki şaşarsınız. Önyargılarınızı bi kenara bırakın. Dediğim gibi gnox abartı ;) 

Toplam Hit: 10366 Toplam Mesaj: 28