Godaddy Domain Yenileme Kuponu Lazım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Hocalar domaini yenileyeceğimde. İndirim kuponu lazım, bilen gören elinde olan varsa çok makbule geçer.

Bulduklarım hep 0.41 kuruş indirim yapıyor. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheKorsans
    TheKorsans's avatar
    Erkek

hocam yenilerken tabiri caizse sikebildikleri kadar sikiyorlar. çünkü 3tlye falan regliyorlar ilk yıl

Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    TheKorsans bunu yazdı

hocam yenilerken tabiri caizse sikebildikleri kadar sikiyorlar. çünkü 3tlye falan regliyorlar ilk yıl

3 TL regletir yenilemeye gelince 30 TL olur. Parayı daha çok yenilemeden kazanıyorlar. O yüzden eskisi gibi renew kuponu dağıtmıyorlar.

1 saat aradım bi cacık bulamadım. Kuponsuz 35 TL'ye yeniledim.

coLin tarafından 11/Ara/14 19:14 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellboy4tr
    hellboy4tr's avatar
    Erkek

domain discount cluba uye olursan indirim yapiyor, 8.49$ mu ne kesiyor.  ancak elinde belirli sayida domain olursa kara geciyorsun yoksa hikaye oda

https://www.youtube.com/c/hobitadilat
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek
    hellboy4tr bunu yazdı

domain discount cluba uye olursan indirim yapiyor, 8.49$ mu ne kesiyor.  ancak elinde belirli sayida domain olursa kara geciyorsun yoksa hikaye oda

Domaini işi yapanlar adına makul ama benim elimde sadece 1 domain var. O yüzden kupon adına varsa var, yoksa yok. Tek domain adına sorun değil.

Geçen yıl yenilerken denk gelmiştim indirim kuponuna bu yıl denk gelmedi. :) 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    Zamanin varsa transfer et, godaddy nede olsa musteriyi bagladim ayagina yenileme kodunu pek sik dagitmiyor.

vatandaşa kafam girsin!..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DataDiver
    DataDiver's avatar
    Erkek

godaddy'de iki domainim vardı, bitanesinin yenileme zamanı geldi baktım 36 tl diyor, kupon da yoktu iki domaini de isimtescile transfer ettim totalde 37 küsür tl'ye..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DataDiver bunu yazdı

godaddy'de iki domainim vardı, bitanesinin yenileme zamanı geldi baktım 36 tl diyor, kupon da yoktu iki domaini de isimtescile transfer ettim totalde 37 küsür tl'ye..

Hayatının hatasıdır isimtescil hocam

godaddy yine iyidir 

3-5 tane domain varsa renew kodu değil %40 indirim Kodları gibi kodlarla toplu indirim karlı oluyor

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 737 Toplam Mesaj: 8