folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Godaddy Hesabım Banlanmış

Godaddy Hesabım Banlanmış

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isoT
    isoT's avatar
    Erkek

arkadaşlar geçen ay godady den hesap açıp bi domain almıştım.

bugün mail atmışlar Godaddy.com, Inc. Customer Account xxx has been locked diye

giriş yapmaya çalıştığımda This Account is Locked Please Contact Customer Service diyor.

hesabımı geri nasıl açtırabilirim ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    Ödemeyi felan mı geciktirdin hocam? yada bandwidthi mi aştın?

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    isoT
    isoT's avatar
    Erkek

hocam domain daha boşta duruyodu bw i aşmış olamam ya :)

domaini de geçen ay aldım bilgileri girince parayı direk çekiyolar diye biliyorum.  

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmreEren
    EmreEren's avatar
    Erkek

dostum bende de aynı oldu şuan kredi kartı bilgilerini istiyolar yani kredi akrtı kiminse onun kimlik fotokopilerini istiyorlar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmreEren
    EmreEren's avatar
    Erkek

buna bi çare bulucak yok heralde godaddy e güvenip bilgilermi göndereyim mi?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

EmreEren bunu yazdı:
    -----------------------------

buna bi çare bulucak yok heralde godaddy e güvenip bilgilermi göndereyim mi?

-----------------------------

bilgilerin doğruluğunu kontrol etmek adına güvenlik açısından büyük şirketler bu bilgileri ister. bana sorarsan güvenebilirsin bi sorun çıkarmazlar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmreEren
    EmreEren's avatar
    Erkek

çok saolasın gönderiyorum bilgileri o zaman

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

hocam keşke ihs den alsaydınız.Gecenin 3 ünde 15 dk sonra cvp geldi.Türkçe hemde.Direkt ilgileniyorlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar billing bilgilerini sallarsanız başınıza geleceği budur godaddy kredi kartı bilgileri ile sizin billing bölümüne yazdığınız bilgilerin tutarsız olduğunu görünce tabi hesabı banlar hocam dikkat edin atmasyon bilgiler yazmayın admin teknik yönetici bilgilerine sallayın ama billing bölümüne kesinlikle sallama bilgiler girmeyin ebay gibi delaxtreme gibi alışveriş sitelerine biliyorsunuz yanlış adres verdiğinizde kart bilginizle uyuşmayan malı size göndermiyor bunuda öyle düşünün

godaddy iyi şirkettir unutmayın tahribat.com bile bu konuda godaddye güvenmiştir. Hatta Türk mahkemelerinin gözünde Tahribat.com un sahibi godaddy gözüküyor :D:D:D

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

1 ay önce  1yıllık donamin ve 3 aylık host almıştım

açıkcası hostları hiç hızlı değil zaten 3.gün ban yedim durduk yere ama paypal dan paramı iade ettiler.. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmreEren
    EmreEren's avatar
    Erkek

walla godaddy le çalışmaya başladım gerçekten kaliteli ve çok hızlı hizmet veriyorlar, yabancı firmalardan biride networksolutions die bi firma var bu firmada iyi ama türkiyeden almak istiyorsan hostcini.com u tek geçerim datacenterları olsun elemanları olsun gerçekten bilgili ve turkcell altyapısı kullanıyolar windows hosting d ise natro

Toplam Hit: 2054 Toplam Mesaj: 11