folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gokcek:Su Sıkıntısının Sorumlusu Degiliz!!!

Gokcek:Su Sıkıntısının Sorumlusu Degiliz!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlife
    warlife's avatar
    Erkek
    muhaha nie seciyolar o zaman onu sormak lazım :D

diyalektik için kesin, mutlak hiç bir şey yoktur..Her şeyin bir geçmişi vardir ve bir geleceği olacaktır. Her şey bir kez bulunduğu yerde her zaman icin kesin olarak bulunmaz, ve o bugünki o,kesin ve son değildir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek

bir ankaralı olaraktan her köşe başına yaptırdıgı havuz, akvaryum ve fıskiyeleri münasip bi yerine montelemesini öneriyorum

edit: keçileride 

bassinyourface
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

abicim iyide ne alakası var melih gökçekle nehirleri barajları bu adammı kuruttu ?

su kuraklığı bugün ingiltereden tutta kanadaya kadar her yerde var sonuçta.

bence melik gökçeği kabahatlı bulacağımıza suyumuzu daha tasarruflu kullanmamız gerekirdi.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C_e_Z_a
    C_e_Z_a's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:
    -----------------------------

abicim iyide ne alakası var melih gökçekle nehirleri barajları bu adammı kuruttu ?

su kuraklığı bugün ingiltereden tutta kanadaya kadar her yerde var sonuçta.

bence melik gökçeği kabahatlı bulacağımıza suyumuzu daha tasarruflu kullanmamız gerekirdi.

-----------------------------

dayı oğlu o zman bu adam ne bok yemeye bilmem kaç yıldır o koltukda,a.k ihalelerde akrabalarına eşine dostuna iş çıkaracağına,geleği düşünsün,bilenlerle-uzmanlarla iş yapsın..!Devlet Su İşleri yıllarca orta okul mezunlarıyla iş yaptı a.k o kadar mezun boşta gezerken...! Gidip danışamaz mıydı nasıl olur ne yapılır diye,Ankara heleki Başkent gidi bi ünvana sahip ilin sorumluluğu 15 milyonluk İstanbul'dan daha ağırdır.

Makaleyaz.Net - Türkiye'nin Makale Alım-Satım Platformu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cnr437
    cnr437's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gökçek bizi hamama götür...

amk'dum o.çe'si geçen sene de bizim yurdun suyunu kesmişti, bi eylem herşeyi halletti. Bunlardan 2-3 tanesini kızılay meydanında sallandırcan bak bi da yapıyolar mı...

Avşa adası Deniz Suyu arıtma tesisi yapımına başlamış 2008'de bitmesi planlanıyo hadi Türkiye şartlarında 2009'da bitsin, gene mükemmel bi proje...medya su sıkıntısını abarttığı zman, bas bas bağırıyodum bi deniz suyu arıtma tesisi herşeyi halleder diye, ama şerefsizlerin düşündükleri tek şey para... Bakın noldu: iski suya zam çekmeye çalışıyo. Deniz arıtma tesisinde 1 ton su 1ytl'ye mal oluyor herşeyi ile ve sonsuz...

Bizim olduğumuz her yerde herşey bizim yüzümüzden olmuştur. Ben benim amk bana bişey olmasın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

adam bi ara afis astirmis "her tarafa, ankaranin su sorununu cozduk 30 yil yetecek suyumuz var biz eski belediye degiliz,  i.melih " seklinde :)

i melih 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    bu a.q evladı ztn ya kavşak yapar ya gölet :D başka becerebildi şey yoktur amcık hoşafının
    yaptı kavşakları görüyoz su basıyo millet kullanamıyo :D kolaylaştırdı felanda yok hiçbişeyi amcık hoşafı seni
    İ.Melih Gökçek sevilir ankaralılar tarafından çünkü bunun kadar İ yok :D

sırıtma la.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

İzledim TV de adam sey diyor , efendim bazilari bizi protesto ediyor neden onceden sezememisiz ,allahin isini onceden sezecek akilyok bizde ,

cevaba bak amk bu adam baskenti yonetiyor ...amk elin adami 300yil sonra yagacak yagmuru hesapliyor bizimkisi ne diyor...adanada Aytac Durak var melihin adana versiyonu o.cocugunun tekidir ,parkla bahceyle milleti kandiriyorlar :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 2335 Toplam Mesaj: 19