Gold Ürün Değişimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avezgista
    avezgista's avatar
    Dişi

Golddan bi ay once laptop aldık, cok dandik bir sey cikti, kullanamadik, iade ettik. Fakat parayi odemediler onun yerine cek gibi bir sey verdiler gold bayiilerinde kullanabilecegimiz.

Ben simdi baska bisey almak istiyorum ama gold da su an yok, mesaj attim ne zaman gelecegi belli degil diyo. Belki gelmezde. Nasil alabilirim bu parayi (850) tl.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Çok zor. Vatan olsa Teknosa olsa belki derim ama Gold'ise o mağaza imkansız. Bir kez daha söylüyorum Gold'un amacı ticaret yapmak değil insan düdüklemek sakın ama sakın bulaşmayın.

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Çoğu gold mağazası franchise olduğundan para iadesi yerine çek veriyorlar. İstanbul levent deki mağazaya gidebilme imkanınız varsa oraya gidip derdinizi anlatın. Daha önce buna benzer bir olay gelmişti başımıza bu şekilde çözmüştük. Direk gold a bağlı merkezi mağazalara gitmeniz yardımcı olabilir.

RaAmLis tarafından 27/Ara/15 11:46 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avezgista
    avezgista's avatar
    Dişi

Levente gitsem hallolur mu kesin?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Goldun kendi sitesinde ya da diğer mağazalarında varsa ürünü transfer çekmesi lazım. Eğer hiçbir mağazasında ve web sitesinde yoksa yapabilecekleri bir şey yok. Olmayan ürünü vermelerinin imkanı yok yani. Bu arada Gold kapanacak ya da satılacak diye bir dedikodu dolanıyor. İşler sallantıda Gold açısından. O yüzden çeki bir an önce elinden çıkarmakta fayda var. Olmadı başka bi ürün alacak bir arkadaşına çeki bedelin 20-30 lira vs altına satıp elinden çıkar.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

goldda franchise yok ki kim uyduruyor onu güldürdünüz sabah sabh sıkıntıda firma suan devlete yaptıkları bir işten dolayı farklı bir ürün al nakte çevir direk

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

goldda franchise yok ki kim uyduruyor onu güldürdünüz sabah sabh sıkıntıda firma suan devlete yaptıkları bir işten dolayı farklı bir ürün al nakte çevir direk

Hocam sana istanbulda 3tane franchise gold mağazası sayabilirim.  En azından 2 yıl önce öyleydiler sistem değiştiyse bilemem.  Adamların stokları bile ayrı. Stokdaki ürünleri bile göremiyorlardı.  Bahane yaptılar ozaman katakulliye getirdiler diyeceğim 3 yer birden mi aynı muhabbeti yaptı.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

alışveriş yapacak birine değerince satabilirsin.

Toplam Hit: 727 Toplam Mesaj: 8
gold degisim