Golden Retriever

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hallederi_55
    hallederi_55's avatar
    Erkek

matematik1 bunu yazdı:
    -----------------------------

qra51 bunu yazdı:

Veteriner fakültesi öğrencisiyim veteriner öğrencilerden almaya bak. Halkta kırılmış oluyor köpekler bizim gibiler evlerden bakıyor besliyor büyütüyor saflığınıda koruyor biraz araştır bakalım

Ne kadar çok Dampezişk adayı varmış kardeşim

Bu arada 300 Tl aşılı ddıklerın karmayı baslatıyorlar ilk basta Puppy Dp yapmadan.Bİrde ucuz yapıyorlar hindistandan gelen aşıları yapıyorlar.Sağlıklı değil bu .300 e verıyorsa varsa tam olarak asılı olarak ben alırım banada lınkte toptan alayım

Adam haklı,arkadaşta yapıyor bu işi,beyazıt öztürke filan satış yapıyor düşün işte ama adamdakiler kırık amk.Bide yüzsüz yüzsüz anlatıyor yavşak şöyle kazıklıyorum böyle kazıklıyorum diye.Alıcağım zaman ondan istiycem bok kazık atar,her şeyini biliyorum artık:D

_ICEMAN_
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YesMilord
    YesMilord's avatar
    Erkek

Ben de istiyorum ama hayvanları annelerinden ayırmak kotu geliyo bana, üstelik onlara enerjilerini atmak için yeterli yer saglayabilecegime emin deilim... :)

I don't wanna be an angel, I just wanna be God.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

hallederi_55 bunu yazdı:

matematik1 bunu yazdı:

qra51 bunu yazdı:

Veteriner fakültesi öğrencisiyim veteriner öğrencilerden almaya bak. Halkta kırılmış oluyor köpekler bizim gibiler evlerden bakıyor besliyor büyütüyor saflığınıda koruyor biraz araştır bakalım

Ne kadar çok Dampezişk adayı varmış kardeşim

Bu arada 300 Tl aşılı ddıklerın karmayı baslatıyorlar ilk basta Puppy Dp yapmadan.Bİrde ucuz yapıyorlar hindistandan gelen aşıları yapıyorlar.Sağlıklı değil bu .300 e verıyorsa varsa tam olarak asılı olarak ben alırım banada lınkte toptan alayım

Adam haklı,arkadaşta yapıyor bu işi,beyazıt öztürke filan satış yapıyor düşün işte ama adamdakiler kırık amk.Bide yüzsüz yüzsüz anlatıyor yavşak şöyle kazıklıyorum böyle kazıklıyorum diye.Alıcağım zaman ondan istiycem bok kazık atar,her şeyini biliyorum artık:D

Banamı dedın arkadasım sen yavsak diye :D

Ben hıc bır zaman hint malı vermem köpeklerime nobivac tır bayerdir kullandıklarım.Yerli kuduz bile kullanmıyorum.Kendi köpeklerimin hiç birinde kırmalık yoktur.

Nedir rott sattık bır tane guzel degıl cok dedık zaten pointer verdık o da güzel değildi.

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2878 Toplam Mesaj: 14