Google 2 Adımlı Doğrulama Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek

Selam arkadaşlar

telefonu ekran için garantiye gönderdim güncelleyip sıfırlamışlar.

google authenticator uçmuş tabi yedek kodlarımda elimde mevcut değil şifremi biliyorum ama bu melet yüzünden giremiyorum.
    Hesap kurtarma işe yaramıyor 10 defa yazmışımdır yardımcı olamıyoruz falan filan

Evet ne yapabilirim  Sms ile doğrulama alamıyorum resim ekliyorum anlarsınız konuyu.

https://prnt.sc/pc3v1t

Abure cubure subure dubure re re re tey tey tey
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam 2011 üyesisin php yi avatar yapmışsın niye telefon numaranı çift doğrulama için seçmedin ? hadi onları sktr et niye güvenilir mail hesabı girmedin.

çözüm yok gibi duruyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bilere kullanmıyorum Google'ın şifre uygulamasını. Telefona SMS ile geliyor kod. Yada telefon internete bağlıysa direk telefona bildirim geliyor onay verince giriş yapıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.authenticator2&hl=tr

Yorumlarda seninle aynı sorunu yaşayan bir sürü kişi var.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hocam 2011 üyesisin php yi avatar yapmışsın niye telefon numaranı çift doğrulama için seçmedin ? hadi onları sktr et niye güvenilir mail hesabı girmedin.

çözüm yok gibi duruyor.

hepside var  sorun googlenin bu yöntemleri alternatif olarak sunmamasıdır

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WildWamqire
    WildWamqire's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bilere kullanmıyorum Google'ın şifre uygulamasını. Telefona SMS ile geliyor kod. Yada telefon internete bağlıysa direk telefona bildirim geliyor onay verince giriş yapıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.authenticator2&hl=tr

Yorumlarda seninle aynı sorunu yaşayan bir sürü kişi var.

Başka bir yer daha aynı uygulamayla giriş yaptıryor alışkanlık böyle kaldı öncedende buna ulaşamazsak sms ile gönderelim diyordu şimi o da yok

Toplam Hit: 1073 Toplam Mesaj: 5
google