folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Google Adsense Hesabım Donduruldu Ne Yapmam Lazım???

Google Adsense Hesabım Donduruldu Ne Yapmam Lazım???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek

Google Adsense Hesabım uzun süreden beri durduruldu yalnız adwords de kredim olmasına rağmen uzun süredir reklamlarımı da yayınlatamıyorum.

Kısacası hem adsense için hemde adwords için bir tavsiyesi olan varmı?

Sitelerimde başka bir reklam sistemi ile reklam da verebilirim önerilerinizi bekliyorum

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

edit

tosun tarafından 10/Eki/12 16:38 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Adsense hesabınızın dondurulmasının nedeni Google Adsense politikalarına uymadığınızdan dolayı olabilir.

Eğer Adsense hesabınız dondurulmuşsa, zararlı veya hatalı kodları temizleyip, https://support.google.com/adsense/b...peal_form&rd=2 adresinden başvuru yap

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    Hesap Durduruldu

AdSense hesabınız bu giriş için şu anda devre dışı bırakılmıştır. AdSense hesabınızın durumu ile ilgili göndermiş olabileceğimiz iletiler için e-posta kutunuzuı kontrol etmenizi öneririz. Bazen iletilerimiz e-posta filtrelerine takılabilir. Bu nedenle e-posta hesaplarınızın Bulk/Spam klasörlerini de iletilerimiz için kontrol ettiğinizden emin olun.

Yazıyor

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Ayrıca r10 dan alıntı -- 

Hesabinizin kayitli oldugu mail adresine muhtemelen bir banlanma sebebinizi iceren bi mail gonderilmistir. Egerki gercekten herhangi bir kural ihlalinizin olmadigini dusunuyorsaniz adsense-tr(at)google.com adresine aciklaciyi sekilde bir mail atarsaniz size donus yapacaklardir. 

Ben o sekilde sucsuz ve haksiz yere banlanan hesabimi actirmistim. Ama sunu da belirteyim, ben gonderdim hesabim aktif olmadi denmemesi icin, Google banlanan adsense hesabinin tekrar geri acilma ihtimali %50'nin altinda, tamamen kendi insiyatiflerine kalmis birsey, birazda inandirmak gerekiyor onlari sucsuz oldugunuza.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanKek
    DanKek's avatar
    Erkek

aynı durumu bende yaşamıştım bir ban yemişim acıklanmıs hiç bi sekilde ikna edemedin her turlu istenilen seyi sundum ama bir vurdumu bir daha vurmuyor o yuzden cok ta bel baglama derim 

Toplam Hit: 1083 Toplam Mesaj: 7