folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Google Adwors Tavsiyeleriniz

Google Adwors Tavsiyeleriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Merhaba, Google adwors için önerebileceğiniz tavsiyeleriniz varsa bilmek isterim. 

Hesabın askıya alınmaması için nelere dikkat edilmeli, reklam verilirken nelere dikkat edilmesi, içeriğe uygun anahtar kelimeler nasıl oluşturulur, nasıl daha fazla etkileşim alınır. 

Gibi gibi, tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

hangi sektörde olduğunu da belirtirsen daha sağlıklı olur diye düşünüyorum.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

hocam hedef kitleniz kim bilmem ama mobil oyun için konuşmak gerekirse adwordsten sonuç almak için dev bir pazarlama ekibi lazım. instagram reklamları da baymaya başladı kullanıcıları. kimse etkilenmiyor artık. Yeni bir önerim var.

Reddit, reklam verip karşılığını almak için çok müsait bir platform. türkiyede de yeni yeni kullanılmaya başlanıyor. adwords'e para bayılıp aldığınız sonucu reddit çok rahat katlar diye düşünüyorum. Benimki fikir tabi araştırmak lazım. bi göz atın derim.

HACKEROKAN!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek

Sektör beyaz eşya servisi. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Aress
    Aress's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

hocam hedef kitleniz kim bilmem ama mobil oyun için konuşmak gerekirse adwordsten sonuç almak için dev bir pazarlama ekibi lazım. instagram reklamları da baymaya başladı kullanıcıları. kimse etkilenmiyor artık. Yeni bir önerim var.

Reddit, reklam verip karşılığını almak için çok müsait bir platform. türkiyede de yeni yeni kullanılmaya başlanıyor. adwords'e para bayılıp aldığınız sonucu reddit çok rahat katlar diye düşünüyorum. Benimki fikir tabi araştırmak lazım. bi göz atın derim.

Sektör den dolayı reddit tutmaz gibi geliyor, önerinizi not ettim teşekkür ederim

Toplam Hit: 737 Toplam Mesaj: 5
google reklam adwors