folder Tahribat.com Forumları
linefolder Webmaster ve Yazılım Geliştiriciler
linefolder Google Analytics Ve Google Sıralamasına Etkisi

Google Analytics Ve Google Sıralamasına Etkisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

Herkese merhabalar,

Benim bir sorum var sitemize google analytics ekledik buradan alınan günlük hit sayısına göre google sitemizin arama sırasına etki ettiriyor mudur ?

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek

up görmeyenler görsün diye

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    motka
    motka's avatar
    Erkek

Hocam illaki etkisi vardır ama net birşey söyleyemiyorum.Seo ile uğraşanlar net bilgiyi verecektir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Konuyu ilk açtığında daha iyi bilenler yazar diye yazmadım ama bildiğim kadarıyla yazayım. 

Analytics adından anlaşıldığı üzere bi analiz uygulaması. Senin sitenin goog konumuna etki etmez. Google search console var oraya bak sen. Siteni oraya ekle ve gerekli iyilestirmeleri yap (sitemap ekleme vs vs) bir nevi siteni google a tanıtmış oluyorsun (eklemiş oluyorsun) bu sitede raporlama yapıyor ama amaç siteni googlenin daha iyi indexleyebilecegi ve hedef kitlene ulaştırabileceğin bi hale getirmek,sonrası senin site üzerinde yapacağın seo ya kalıyor.

Seo kasmak ise başlı başına bi iş. Benim haddim değil o konu. 

Birde google page speed sayfası var oradan da siteni hizlandirmak ile ilgili raporlari alabilirsin.

https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?hl=tr

Burası

Kolay gelsin hocam.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 1012 Toplam Mesaj: 4
google site pagerank