folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder Google Aramalarda Reklam Çıkıyor(Virüs)

Google Aramalarda Reklam Çıkıyor(Virüs)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    end bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    end bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

bende de şöyle delirten bir durum var; google aramalarımın arasına acayip linkler karışıyor abi. aşağıdaki örnek mesela, siteye tıklayınca aşağıdaki gibi saçma yerlere atıyor.

tarayıcı bazlı değil, tarayıcı eklentileri de değil, user bazlı değil, sistem temiz tamamen eminim tarattım defalarca farklı uygulamalarla yok ama yani çıldırcam. 

o ss'teki anahtar kelimen neydi?

spam siteler var boyle bir dunya. bana da denk geliyor.

hiç farketmiyor her şeye denk geliyor hacı ya. Türkçe ingilizce de farketmiyor. bu arada modem + pc dnsleri cloudflare'in 1.1.1.1 li olanları dns attack da yemedim yani bi şekilde. 

telefondan masaustu olarak getir diyerek gozlemlemeyi denedin mi peki?

Denedim şimdi aynı arama kelimelerini kullandım (demin de aklıma bişey gelmemişti zaten, valorant mouse settings yazmıştım) kesinlikle seo falan spamı değil bu neredeyse her şeye ama her şeye çıkıyor. telefon aynı internete bağlı, internetim Turknet ve dediğim gibi dnsler de 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 

Arattigin anahtar kelimede bende de reklamli spam siteler cikiyor :)

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    end bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    end bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    end bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

bende de şöyle delirten bir durum var; google aramalarımın arasına acayip linkler karışıyor abi. aşağıdaki örnek mesela, siteye tıklayınca aşağıdaki gibi saçma yerlere atıyor.

tarayıcı bazlı değil, tarayıcı eklentileri de değil, user bazlı değil, sistem temiz tamamen eminim tarattım defalarca farklı uygulamalarla yok ama yani çıldırcam. 

hiç farketmiyor her şeye denk geliyor hacı ya. Türkçe ingilizce de farketmiyor. bu arada modem + pc dnsleri cloudflare'in 1.1.1.1 li olanları dns attack da yemedim yani bi şekilde. 

Denedim şimdi aynı arama kelimelerini kullandım (demin de aklıma bişey gelmemişti zaten, valorant mouse settings yazmıştım) kesinlikle seo falan spamı değil bu neredeyse her şeye ama her şeye çıkıyor. telefon aynı internete bağlı, internetim Turknet ve dediğim gibi dnsler de 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 

ya aklıma bişey gelmediği için onu şeyaptım da hakikaten aşırı spesifik birşey arattırdırdığım zaman bile deli gibi çıkıyor ki, aklıma örnek de gelmiyor an itibariyle, epey info veren text subtext vs direk arattırdığım şeyi verdiğinden feyk olduğunu anlayana kadar epey zaman harcıyorum çünkü her seferinde aha kesin bu dediğimde bi bakıyorum ya seolu bişey ya da bunlardan. 

spesifik anahtar kelimelerde, geçmişe de bakamıyorum an itibariyle çin k*rhanesinden hallice olduğundan ki örnek çıkartayım, özetle totalde 'normalde' en fazla 5-10 sayfa sonuç çıkartacak kadar spesifik olanlarda bu sayı 20 oluyor ve gerçek content'e ulaşmak eziyet oluyor. 

niye bunu yazıyorum çünkü çok saçma. oturup da o tip dünyada sadece 20 kişinin bildiği ve en fazla 100 kişinin merak edip de aratacağı şeyleri birinin bi şekilde indexlemiş olması çok aşırı saçma abi. 

her seferinde aha bu diye sevinip de sevincimin götüme kaçmasından yıldım aq.

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    syklops
    syklops's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

Kesin çözüm zemana şıp diye siliyor

az uğraşmadım onla hemde eczanede sadece reklam olsa iyi SGK nın sitelerine de girilmiyordu 

kaspersky, malwarebytes, adwcleaner falan epey denedim sorun çözülmedi. Zemana yı indirdim, hızlı taramada 3 tane virüs buldu, sildi şak diye iş çözüldü... Eyvallah hacı...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    end bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    end bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı
    end bunu yazdı
    SweetyVolty bunu yazdı

ya aklıma bişey gelmediği için onu şeyaptım da hakikaten aşırı spesifik birşey arattırdırdığım zaman bile deli gibi çıkıyor ki, aklıma örnek de gelmiyor an itibariyle, epey info veren text subtext vs direk arattırdığım şeyi verdiğinden feyk olduğunu anlayana kadar epey zaman harcıyorum çünkü her seferinde aha kesin bu dediğimde bi bakıyorum ya seolu bişey ya da bunlardan. 

spesifik anahtar kelimelerde, geçmişe de bakamıyorum an itibariyle çin k*rhanesinden hallice olduğundan ki örnek çıkartayım, özetle totalde 'normalde' en fazla 5-10 sayfa sonuç çıkartacak kadar spesifik olanlarda bu sayı 20 oluyor ve gerçek content'e ulaşmak eziyet oluyor. 

niye bunu yazıyorum çünkü çok saçma. oturup da o tip dünyada sadece 20 kişinin bildiği ve en fazla 100 kişinin merak edip de aratacağı şeyleri birinin bi şekilde indexlemiş olması çok aşırı saçma abi. 

her seferinde aha bu diye sevinip de sevincimin götüme kaçmasından yıldım aq.

Niche teriminin olayı bu.

Kelime başına haftada 2k kişi gelse kardır bunlar için.

Hadi haftada 1k olsun, böyle 20 tane anahtar kelimeleri olsun.

Haftada 20k hit, ~9k etkileşimden CPA geliri olur.

Kıyak para.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 2785 Toplam Mesaj: 25
virüs tarayıcı