folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google Authentication Da Yaşadığım İşkence

Google Authentication Da Yaşadığım İşkence

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mufri.authenticatorplus

şu da yedekliyor şireli şekilde. güzel yani. bunun dışında microsoftun falan da hep auth uygulamaları var o yedekliyor mu bilmiyorum. sitenin verdiği yedekleme kodunu da kağıda yazabilirsin veya bilgisayara kaydedip şifreleyebilirsin yine. 

yalnız numaraları geri getirme çok sıkıntılı ya siliyorum geri geliyor siliyorum geri geliyor onu nasıl halledicez? telden silsem googledan geri yükleniyor googlerehberden silsem telden geri yükleniyor.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı

Üye olduğun bitcoin sitelerinde bu google özelliğini aktif ederken 16 karakterli bir kod veriyor, bu kodu saklayın da diyor hatta.

Sanırım telefona bişey olsa bile o kod ile tekrardan başka bir telefona bu uygulamayı kurup yoluna devam edebiliyorsun.

Çünkü ilk kurduğundaki karekod ile 16 karakterli kod aynı şey zaten. En azından ben öyle biliyorum.

Yanlış mı biliyorum ?

Evet doğru uygulama içinde böyle bir giriş sistemi var, onu yazmayı unutmuşum fakat yinede googlenin otomatik yedekleme işlemini yapmamasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum ben kişisel olarak önlem almadım salaklığıma geldi ama bir daha ulaşılabilir bir yönü yok, olmaması saçmalık.

Liarhack tarafından 23/Eyl/18 22:05 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mufri.authenticatorplus

şu da yedekliyor şireli şekilde. güzel yani. bunun dışında microsoftun falan da hep auth uygulamaları var o yedekliyor mu bilmiyorum. sitenin verdiği yedekleme kodunu da kağıda yazabilirsin veya bilgisayara kaydedip şifreleyebilirsin yine. 

yalnız numaraları geri getirme çok sıkıntılı ya siliyorum geri geliyor siliyorum geri geliyor onu nasıl halledicez? telden silsem googledan geri yükleniyor googlerehberden silsem telden geri yükleniyor.

Google rehberine bilgisayar üzerinden ulaşıp silmeye çalışıyorsun değil mi ?  Öyle değilse bir dene bakalım, muhakkak orada vardır bununla alakalı bir çözüm.

Liarhack tarafından 23/Eyl/18 21:55 tarihinde düzenlenmiştir

www.tithack.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo

auth keyinizin başlası tarafından yedeklenmesini ne kadar istersiniz bilemedim. Böyle bir durumda firmalarin recovery politikalari farklilik gösterse de hepsinde mutlaka vardır. Suan bizde google auth modulunu sistemimize ekliyoruz server tarih saat farklari yüzünden ot yolduk :)

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

böyle bir şey yaşamak istemeyen arkadaşlara bu ikili doğrulamayı kaldırıp yeniden aktifleştirip yeni alacakları kodu yedeklemelerini öneririm.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    Liarhack bunu yazdı

Israrla sildiğim eski sevgililerimin telefon numaralarını yeni sevgililerimin yanında geri getiren Google bu kodları geri getirmemesi saçmalık değil mi ? 

O...pu google

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Kimlik bilgileriyle sıfırlanıyor ancak başka yapabileceğin birşey yok telefona birşey olursa. Daha önce ehliyet ile geri aldığım hesaplarım oldu eski telefonumun bozulması yüzünden. Adamlara mail atarken tc kimlik ve önem arz eden yerleri kapatıp öyle attım adamlara da açıkladım durumu bütün bilgilerimi vermek istemediğimi sıkıntı çıkmadı alabildim hesaplarımı. Üye olurken kişisel bilgilerizi salladıysanız patlar ama geri alamazsınız kimlikle.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben telefona format atmıştım, ne işgence yaşamıştım. Mail atıp kimlik doğrulayıp doğrulama sistemini değiştirtebilmiştim.

Toplam Hit: 2614 Toplam Mesaj: 19
google kimlik doğrulama authentication kripto