folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Google Büyümesin Diye Microsoft'u Seçtik ( Nokia )

Google Büyümesin Diye Microsoft'u Seçtik ( Nokia )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opensource2009
    opensource2009's avatar
    Erkek

Fugitive bunu yazdı:
    -----------------------------

bu google sevip microsofta bok atanlarada hastayım kardeşim windows kullanıp,ilk kurulumda explorerla chrome yada firefox indirip kullanıyorsunuz sonrada microsofta bok atıyorsunuz cep telefonunuzu windows kullanarak pcnize bağlayıp o androide applicationlar yüklüyorsunuz yada telefonunuza dosya atıyorsunuz vs vs microsoft tekel yapsa google falan yalan olur

-----------------------------

Microsoft'un iyi niyetinden dolayı mı böyle yaptığını sanıyorsun? Bu çoğu zaman tekel davalarında yargılanmamak için çoğu zaman da işlevsiz hale gelmemesi için. Engellediğin herşey aynı zamanda kaybettiğin bir özelliktir,daha az destektir, o ürünü kullanan kitleyi kaybetmeyi göze almak demektir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pawlow
    Pawlow's avatar
    Erkek

hızlı düşüşe dewam windows mobile ın bütün cihazlara gereksiz yük bindirdiği we uygulama sıkıntısı göz önüne alınırsa nokia düşüşünü hızlandırır

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balik_
    balik_'s avatar
    Erkek
    android linux, window ile nokiayı nakavt etti. Şimdi ikisi el ele verip ayağa kalmaya çalışıyorlar. Bana göre bu müsabaka bitmiş android iki rakibini de nakavt etmiştir. Şimdi sırada ios vardır, bundan sonraki müsabaka apple-google müsabakası olacaktır. Androidin hızlı yükselişi ve üst düzey cihazları yıldırım hızı ile fethetmesine bakılırsa android birkaç yıl içinde ios işletim sistemini de devirecektir. Sonunda mobil cihazlarda android hüküm sürecektir. Sonrasında ise televizyon gibi, dizüstü bilgisayarlar gibi, diğer multimedia eklektronık cihazlar fethedilecektir. Böylece açık kaynak kod her alanda galip gelecektir. Yaşasın linux yaşasın özgürlük !

Ben yüzmeyi ördeklerden öğrendim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
Toplam Hit: 3189 Toplam Mesaj: 25