folder Tahribat.com Forumları
linefolder Asp - Php - Cgi - Perl
linefolder Google Destekli Proxy Sitesi, Listesi Gerekiyor

Google Destekli Proxy Sitesi, Listesi Gerekiyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Arkadaşlar selam, 

Bir yazılımım sürekli google üzerinde search yapıyor. Haliyle benim ip adresim banlanıp duruyor. 

Düzgün ve hızlı destek veren, googlea yakalanmayan proxy listesi bulmam gerekiyor. 

Satın alma durumumda olur yeterki google üzerinde banlı proxyleri bana göndermesin.

Proxy değişimi olabilsin.

Varmıdır bildiğiniz kaliteli bir site.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ndmylmz
    ndmylmz's avatar
    Erkek
    Erdem bunu yazdı

Arkadaşlar selam, 

Bir yazılımım sürekli google üzerinde search yapıyor. Haliyle benim ip adresim banlanıp duruyor. 

Düzgün ve hızlı destek veren, googlea yakalanmayan proxy listesi bulmam gerekiyor. 

Satın alma durumumda olur yeterki google üzerinde banlı proxyleri bana göndermesin.

Hocam bende sitelere bot gönderme amaçlı sağlam proxy arıyordum. Sonra bedava proxy sağlayan site için bot yazdım. Ordan adresleri çekip deneyerek işimi hallediyordum. Google yazarsan bulabilirsin. Hatta ücreti ile günlük proxy list sağlayan siteler var. Onlar eminim işini görecektir.

Sistemi de kapattım ama PHP konusunda hala yardımcı olurum // Boş gezenin boş kalfası - Öğrenci - YTÜ
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

bildiklerinden bir kaçını yazarmısın.

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nmce
    nmce's avatar
    Erkek

uygun fiyata proxy listesi sağlarız günlük ve fazla sayıda isteyen olursa pm ile iletişime geçebilir.

nmce tarafından 14/Şub/15 22:07 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue-hack
    blue-hack's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Erdem bunu yazdı

Arkadaşlar selam, 

https://www.proxysite.com/  hocam buna bi bak istersen

Geri Dönüş
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

Eğer aradığını bulamazsan freeproxy'leri google'da deneyen ve çalışmayanları filtreleyen bir script'le mevzuyu çözebilirsin.

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek

http://www.google-proxy.net/

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Selam, 

Google'un proxy filtreleri iyi çalışıyor. O yüzden piyasadaki proxyler pek işine yaramayacaktır. İki şansın var ya ücretli olarak premium proxylere yöneleceksin ya da TOR kullanarak bu işlemleri yaptıracaksın. Ancak tek başına TOR yeterli olmayabiliyor bunun yanında cookileri temizlemen ve user-agentleri değişitrmen gerekiyor. Eğer yazılımın masaüstü ise standart webbrowserlar/webviewler sock5 destekli olduğu için TOR u kullanamazsın, sock5 destekleyen harici bir browser componeti kullanarak tor üzerinden çıkış yapabilirsin. Bunla ilgili yeniharmanla birlikte yapmış olduğumuz güzel bir proje var ve %90-95 oranında başarılı sonuçlar alıyorum google ve google servislerinde (youtube). Aşağı yukarı yukarıda söylediklerimi yaptık .. Biraz uğraştırıcı belki ama bu şekilde aşabilirsin.

Kolay gelsin

unbalanced tarafından 15/Şub/15 02:01 tarihinde düzenlenmiştir

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
Toplam Hit: 6673 Toplam Mesaj: 8