folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Google Earth Dan Daha İyi Bir Uydu Programı

Google Earth Dan Daha İyi Bir Uydu Programı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deli
    Deli's avatar
    Erkek
    o zman ben programı gönderirim sen google eartha devam eder yada allahın ermenici fransızlarına para odersın...oke?

i can press 16 notes in one second...but it is nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolcu999
    yolcu999's avatar
    Erkek
    underzero bunu yazdı:

var askeriye kullaniyor. google earth in aynisi hemen hemen. benim baktigim sadece istanbul icin olaniydi. asya ve avrupa diye ayirmislardi. zoom olayi daha  iyiydi ama.

askeriye türksat uydusunu kullanıyor, ankara gölbaşı'na giderseniz, güvenlik soruşturmasının ardından siz de istediğiniz yerleri görebilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Deli ben bi program yazdım:
    Sölemesi ayıptır delphi ile bir program yazdım adamın sacındaki kepeği bile gösteriyor hatta sen e denize dalıyorsun program sana mayon ne marka onu bile gösteriyor!

Sen hele dur sen durr yakında programın versiyon 2.0 ı geliyor onda sen ağzını havaya doğru acacaksın ben midende ne war onu görecem en son ne yedin ne yemedin!

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek

Deli bunu yazdı:

o zman ben programı gönderirim sen google eartha devam eder yada allahın ermenici fransızlarına para odersın...oke?

Hala anlamadınız galiba, keyhole ile google earth aynı haritaları ve veritabanını kullanıyor ve arkadaşım ırkçılıkla ilgili problemin varsa git amerikan, italyan veya japon uydularının resimleri al. Fransayı örnek vermemin nedeni dünyada en fazla uydusu olan ve bu konuda çok gelişmiş bir ülkedir.Unutma ki bizim uydularımızı da Fransızlar yaptı.Ve bütün körfez savaşlarında amerika kendi uyduları bir işe yaramadığı için Fransız şirketlerle anlaşıp Irağın resimleri için para ödemişti.  

yolcu999 ; kardeş beni çok güldürdün helal olsun. Türksat bir iletişim uydusudur.Ses ve görüntü (tv, radyo, telefon,net...) iletir.GIS amaçlı resim çekmez, çekemez.Askeriye kullanıyorsa da iletişim amaçlı kullanıyordur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deli
    Deli's avatar
    Erkek
    arkadaşım madem bu kadar fransız seviyorsun git fransada yaşa....ben 4 sene canada da yaşadım...gelecek sene gene oraya gidecem temelli oranın yarısı fransız...adamlar türkler hakkında neler diyor...sen bi git adamların ülkesine öle savun...tamam turksatı onlar yapmıs olabılır ama...bunun icin onlara minnettar deiliz...biz de yaparız

i can press 16 notes in one second...but it is nothing
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coldvoice
    coldvoice's avatar
    Erkek
    deli kardeş şu dediğin cd yi hala araklayamadın mı¿En kısa zamanda müjdeni bekliyoz...

sevmek güzeldir......
Toplam Hit: 16380 Toplam Mesaj: 27