Google+ Etkisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

selam beyler. google+ paylaşımlarının ve +1'lerinin google arama sonuçlarına etkisini deneyip tecrübe edinen oldu mu? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    itfaiyeci bunu yazdı

selam beyler. google+ paylaşımlarının ve +1'lerinin google arama sonuçlarına etkisini deneyip tecrübe edinen oldu mu? 

vardır bence , denemedim incelemedim ama. 
    blogspotta falan otomatikmen plus da paylaşıyo yayınları. 
    vardır bi hikmeti. 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

elbette var fakat rekabeti yüksek kelimelerdeki etkisini merak ediyorum. kendi servisi olduğu için torpil geçiyor mu acaba diye. 

youtube kanalına yüklenen videolar da otomatik paylaşılıyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hsyN
    hsyN's avatar
    Erkek

ayarlarda oto paylaşma seçeneği var, opsiyonel yani.

test 1 2
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

biliyorum hocam ben diğer kullanıcıların ya da ziyaretçilerin +1'lerinin veya paylaşımlarının etkisini soruyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

güncel.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Sosyal medya doğru kullanıldığında güzel etki alabilirsin. Ancak şişirme +1 leri falan anlıyor google emmi. Kendi servisi olduğu için. Ama içeriğin güzelse g+ kullananlarda beğendiklerinde +1 şaapıyorsa. Face, twitter gibi yerlerde paylaştığın bağlantıların beğeni ve yorum alıyosa. Yada ne rt falan işte ne diyolar ona. Etkisini görürsün. Sadece g+ için değil tüm sosyal medya kanallarını kullanmalısın en iyi etkiyi almak için.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

gidip de g+ paylaşım veya +1 satın almayacağım. bir sistem var, gmail hesaplarını girip her hesap için ayrı ayrı tr ipli proxy satın alıp her hesabı olabildiğince doğal bir görünüme kavuşturup kendi g+ ağımı oluşturmayı düşünüyorum. youtube kanallarına abone olma, youtube videolarını beğenme, g+ kişileri takip etme, blogspot yazı girme, mail gönderme, mail gelecek sitelere üye olma gibi işlemleri yaparak hesapları gerçek bir kullanıcı hüviyetine büründürdükten sonra sisteme ekleyeceğim. mevcut sistemi deniyorum zaten geri dönüşler fena değil fakat yatırım yapmak için yeterli mi değil mi diye merak ediyorum.

Toplam Hit: 1224 Toplam Mesaj: 8