folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Google Fotoğraflar Uygulamasına Yüklenen Resimleri Gizlemek?

Google Fotoğraflar Uygulamasına Yüklenen Resimleri Gizlemek?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek

Merhaba android uygulaması olan google fotoğraflara çekilen görüntüler direk yükleniyor gizlilik açısında bu fotoğrafların görünmmesi için yani yalnız benim görmemim için neyapılması lazım?

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Zaten sana özel onlar hocam. Sen uygulamaya girince mi gözükmesin istiyorsun ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

yok hocam benden başka kimse görmesini istemiyorum yani google+ var ve google+ profiline girince ben fotoları görüyorum acaba beni takip edenler görüyormu?

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    serdo bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

yok hocam benden başka kimse görmesini istemiyorum yani google+ var ve google+ profiline girince ben fotoları görüyorum acaba beni takip edenler görüyormu?

hayır.

Toplam Hit: 4276 Toplam Mesaj: 5
android gizlilik google fotoğraf