Google İşletmem Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek

Selamlar değerli müridler.

Kısaca sorunumu aktarayım. İşletmemi 3 aydır doğrulamaya çalışıyorum hala kod 14 gün içinde gelecek yazıyor. Bu süreçte ortalama 30 günde bir kere yeniden kodu posta talep ettim ve hala gelen giden yok.  Bir arkadaşın işletmesini deneme amaçlı kayıt ettim alternatif doğrulama seçeneklerinden sms üzerinden şipşak doğruladım, ama kendi işletmem için smsli doğrulama seçeneği çıkmıyor.

Ne yapmam lazım, deneyebileceğimiz yöntemler neler ?

www.tithack.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek

muhtemelen o arkadaşın ki tekrar doğrulama isteyecektir. Taktik olarak eğer ilk açtığında sabit bir numara yazsaydın arayarak kod alabilirdin, bu önemli bir detay. 

alternatif olarak, bussiness sayfasından uzman ile görüşerek sorunu halledebilirsin, ama öncsinde işletmenle alakalı bütün girişleri doğru ve tam yapmalısın, bunlar neler. Çalışma saatleri, hizmet alanı, kullanılabilir kolaylıklar ( wife, otopark v.s. ) işletme görselleri. 

karakutu tarafından 28/Eyl/19 19:36 tarihinde düzenlenmiştir

Mevzu derin | Papikolas Planet
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Google'ın işletme ekleme prosedürü aşırı saçma. Mesala bizim burada alakasız yerler gözüküyor haritada. Olmayan yerler. Google'a bildiriyorum Google direk red cevabı veriyor böyle bir yer var diyor.

Yandex biraz daha iyi bu mekan ekleme konusunda. Vergi levhası olan işletmeleri ekliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    karakutu bunu yazdı

muhtemelen o arkadaşın ki tekrar doğrulama isteyecektir. Taktik olarak eğer ilk açtığında sabit bir numara yazsaydın arayarak kod alabilirdin, bu önemli bir detay. 

alternatif olarak, bussiness sayfasından uzman ile görüşerek sorunu halledebilirsin, ama öncsinde işletmenle alakalı bütün girişleri doğru ve tam yapmalısın, bunlar neler. Çalışma saatleri, hizmet alanı, kullanılabilir kolaylıklar ( wife, otopark v.s. ) işletme görselleri. 

Peki nasıl ulaşacağız bu Google bussines uzmanina Google tr yi arastirdim bir ara bir şey bulamadım. 

www.tithack.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liarhack
    Liarhack's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Google'ın işletme ekleme prosedürü aşırı saçma. Mesala bizim burada alakasız yerler gözüküyor haritada. Olmayan yerler. Google'a bildiriyorum Google direk red cevabı veriyor böyle bir yer var diyor.

Yandex biraz daha iyi bu mekan ekleme konusunda. Vergi levhası olan işletmeleri ekliyor.

Yandexe ekledim hatta aradılar beni işletmeyle alakalı herhangi bir vergi levhası talep etmediler. 

www.tithack.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bolvadinli
    Bolvadinli's avatar
    Erkek
    Liarhack bunu yazdı

Selamlar değerli müridler.

Kısaca sorunumu aktarayım. İşletmemi 3 aydır doğrulamaya çalışıyorum hala kod 14 gün içinde gelecek yazıyor. Bu süreçte ortalama 30 günde bir kere yeniden kodu posta talep ettim ve hala gelen giden yok.  Bir arkadaşın işletmesini deneme amaçlı kayıt ettim alternatif doğrulama seçeneklerinden sms üzerinden şipşak doğruladım, ama kendi işletmem için smsli doğrulama seçeneği çıkmıyor.

Ne yapmam lazım, deneyebileceğimiz yöntemler neler ?

Deneme amaçlı yaptıysan o hesabın bilgilerini kendininkiyle değiştir, askıya almazsa kendi mailine aktarırsın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karakutu
    karakutu's avatar
    Erkek
    Liarhack bunu yazdı
    karakutu bunu yazdı

Peki nasıl ulaşacağız bu Google bussines uzmanina Google tr yi arastirdim bir ara bir şey bulamadım. 

işini görecektir buradan destek alabilirsin.  https://support.google.com/business/contact/verification_code_issues?ctx=awf

diğer bir alternatif : google search console  ile doğrulama, web siten var ise  bu şekilde de deneyebilirsin.

karakutu tarafından 28/Eyl/19 23:57 tarihinde düzenlenmiştir

Mevzu derin | Papikolas Planet
Toplam Hit: 1115 Toplam Mesaj: 7
google problem sıkıntı uygulama işletmem