Google / Yandex / Bing ve Servisleri
Google Maps Oluşturduğum Rotayı Farklı Gösteriyor
Google Maps Oluşturduğum Rotayı Farklı Gösteriyor
-
Pc üzerinden google maps ile oluşturduğum bir rota var, ancak bu rotayı telefondaki google maps ile açtığımda rota çok farklı çıkıyor.
oluşturduğum rota şu şekilde:
https://goo.gl/maps/phzgL9WKDaqpbmru8
yola çıktığımızda yanımızda pc olmayacak bu sebeple aynı rotayı telefon üzerinden nasıl görüntüleyebilirim?
telefonda safari veya chrome ile açtığımda da yine ikinci şekildeki gibi çıkıyor.
pc de oluşturduğum haliyle nasıl görüntüleyebilirim?
bu oluşturduğum rotayı başka bir harita servisine (sygic, apple maps, yandex navi vs.) çevirme imkanım var mı?
bu arada güzergah üzerindeki yerlerle ilgili "şuraya da uğra, burada bunu ye, iç, şurada denize gir" gibi tavsiyelerinizi de yazabilirsiniz.
1. pc de oluşturulan
2. telefonda görüntülenen
LynXMaSTeR tarafından 18/Tem/19 02:50 tarihinde düzenlenmiştir -
-
noname bunu yazdı
hocam dediği şekilde yaptım, ancak sonuç değişmiyor. zaten orada da belirtmiş; maalesef google kendine göre en iyi yolları seçiyor vs diye.
pc de oturum açık halde düzenliyorum, fakat telefonda yine kafasına göre çiziyor.
-
ilginç bir durum.
sorun şu: kendin rota üzerinde 7 noktada manuel değişiklik yapmışsın.
bu değişikliği farklı bir mecraya aktarmıyor. Sadece durakları alıp o duraklara ait olması gereken en iyi rotayı tekrar çiziyor.
hatta tahminim seyir süresince trafik durumuna göre duraklar sabit kalmak koşulu ile rotayı tekrar değiştirir.
-
Telefonda rota oluşturduğun zaman durak ekle var , rotanın şaştığı yerleri gidermek için ara noktaları durak yapın
-
metaman bunu yazdı
Telefonda rota oluşturduğun zaman durak ekle var , rotanın şaştığı yerleri gidermek için ara noktaları durak yapın
adam maximum durak seviyesine ulaşmış, o yüzden patlıyor zaten bunu ben de denemiştim :)
Bilinmeyen tarafından 18/Tem/19 14:35 tarihinde düzenlenmiştir -
Haritayı şurdan oluşturmayı dene telefonda direk gözükmesi lazım.
https://mapsengine.google.com/map/
En kötü google mapste rotayı hazırlayıp kml çıktı aldıktan sonra gene yukarıdaki linkte import eyle.
-
torpedo_XL bunu yazdı
Haritayı şurdan oluşturmayı dene telefonda direk gözükmesi lazım.
https://mapsengine.google.com/map/
En kötü google mapste rotayı hazırlayıp kml çıktı aldıktan sonra gene yukarıdaki linkte import eyle.
buradan hallettim hocam, teşekkür ederim.
-
Yandex haritalar indir
Gitmek istedigin yerleri kaydet
Kesin cozum