folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Google Ofisi Gibi Ofis - Tech Lab. Önerileriniz

Google Ofisi Gibi Ofis - Tech Lab. Önerileriniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

turkiye boyle iste ye kurkum ye olayinda :)

oyle bir ofis hayal edin ki iceriginde her bok var, kus sutu desen muhabbet kusunu sagacaklar ama gel gor ki icinde birilerinin calismasi icin degil gelene gecene hava atmak icin dizayn ediliyor. hafiz siz kumandanin posedini, yeni telefonun jelatinini falan cikartmiyorsunuzdur :) 

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

hocam güzel düşünmüş gerçekten..   bence renk seçimi de önemli  metro design daki renklerden tercih edilebilir..

minimallik çok önemli webrazzide mekan görünümlerinden bişseyler esinlenebilir..

gelir çay içer gezeriz en yakın zamanda güzel olur :).. böyle sohbet muhabbet odası da güzel olur.. biz gelince duracağımız bir yer falan

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

yeni yorumlar için teşekkür, varsa diğer müridlerden de   yorum beklerim

birde şu masa şeklinde dokunmatik pc ler var. tocuh table deniyor, google dan arattım ama nerden temin edilir, ne kadardır bilemedim.. ülkemiz için biraz yetersiz bilgi var, bu konuda fiki önerisi olan varsa çok iyi olur

şeyini şeyettiğimin şeyi
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    S-E-R-H-A-T bunu yazdı

hocalar cevaplar için teşekkürler,  hepsini not aldım.. birkaç konuya açıklık getireyim..

- bu ofis aslında birilerinin çalışacağı bi ofisten ziyade, şirketin müşterilerine-bayilerine-üst düzey misafirlerine şov yapacağı bir alan olarak dizayn edilmek isteniyor..

yani hem şirket içi toplantılar hem büyük anlaşmalar hem hava atmak vs vs vs..

aktif çalışma ortamından ziyade böyle birşey..

Kardeşini takdir etmekden vazgeçtim ve tekrar Türkiyedeki tipik patron mantığını anlamış olduk.

EDIT:Kardeşini patron zannetmiştim ama IT danışmanıymış.Madem kardeşin patron değil patron hakkında görmemiş,sinsi ve gösterişci diyebilirim.

u235 tarafından 10/May/13 10:22 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    S-E-R-H-A-T bunu yazdı

yeni yorumlar için teşekkür, varsa diğer müridlerden de   yorum beklerim

birde şu masa şeklinde dokunmatik pc ler var. tocuh table deniyor, google dan arattım ama nerden temin edilir, ne kadardır bilemedim.. ülkemiz için biraz yetersiz bilgi var, bu konuda fiki önerisi olan varsa çok iyi olur

Hocam bildiğim kadarıyla bahsettiğin bilgisayarı ms daha satışa koymadı.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
Toplam Hit: 2074 Toplam Mesaj: 16