folder Tahribat.com Forumları
linefolder Web sitesi Güvenliği, DOS - DDOS Saldırıları...
linefolder Google Play Kredi Kartımdan Benden Habersiz Uyun İçi Alışveriş

Google Play Kredi Kartımdan Benden Habersiz Uyun İçi Alışveriş

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA-X
    DNA-X's avatar
    Erkek

Sevgili dostlar hesap ekstremi incelerken farkettim Clash Of Clans adlı google oyunna haberim olmadan üç kere alışveriş yapılmış .TElefonuma alışveriş onayı için herhangi bir sms  gelmedi.muhtemelen kk bilgilerimi elegeçirdiler bu aşamada yapmam gereken nedir bu şahıs veya şahıslar bulunabilirmi.Şimdiden teşekkürler

Böyle üç adet harcama var..

Çevrimiçi satın alma

209,99 TL
    Durum
    Tamamlandı

209,99 TL tutarında işlem gerçekleştirildi.
    Hesap özetinizde GOOGLE *Supercell adı görünecektir.
    MKT ÜRÜN FIYAT
    Tax

0,00 TL

Toplam

209,99 TL

Ödeme aracı:

MasterCard-2045 

Hâla çömez.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Hemen bankanı ara kartını iptal ettir. Sonrasında Google ile iletişime geç büyük ihtimalle geri öderler parayı.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Hemen bankanı ara kartını iptal ettir. Sonrasında Google ile iletişime geç büyük ihtimalle geri öderler parayı.

kartını iptal ettirse parasını nereye ödeyecekler ? 

hocma kartını online alışverişe vb.. gibi şeylere kapattır sonrada google iletişime geç paranı geri yatırırlar büyük ihtimal.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA-X
    DNA-X's avatar
    Erkek
    Kaptan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

kartını iptal ettirse parasını nereye ödeyecekler ? 

hocma kartını online alışverişe vb.. gibi şeylere kapattır sonrada google iletişime geç paranı geri yatırırlar büyük ihtimal.

Bnkayı arayıp kartı iptal ettim zaten parayıda bişekil geri alsam güzel olacakta bu dümbüklerin yanınamı kalacak bu ?

Hâla çömez.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kart iptal ettirilse bile banka parayı yeni karta öder. Başıma geldi oradan biliyorum. Kredi kartı ekstrelerimi Enpara ile öderim, kartın tarihi bitti yeni kart geldi mal gibi gittim eski kart numarasına yatırdım parayı. Sonran jeton düşünce müşteri hizmetlerini aradım eleman kayıt aldı 2 gün sonra baktım kredi kartı ekstrem ödenmiş.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Soz konusu google ise bulunur.

Googleplay hesabi gmail ile senkronizasyon oldugundan dolayi telefondaki butun bilgilere erisim var.

Bu yüzden rahat sonuca ulasacagina inaniyorum.

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

bu goruntu google wallet'tan mi hoca?

eger oyle ise  google wallet'taki sorun bildiri kullanim harcamalrdan haberim yok de. 1-2 gun icerisinde iptal edilir =)

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

hangi hesaba alındığı falan oyuncu id falan yazmazmı.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DNA-X
    DNA-X's avatar
    Erkek
    yunusdogan bunu yazdı

yok maalesef olduğu gibi yapıştırdım buraya hiçbir bilgi yok keşke sms onayı olsaydıya neden koymazlar anlamıyorum yurt dışı olduğu içinmi acaba

@AbdullahAzad hocam zannetmiyorum iptal edeceklerini ozaman herkes alış veriş yapıp ben yapmadım derdi

Hâla çömez.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek
    DNA-X bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

yok maalesef olduğu gibi yapıştırdım buraya hiçbir bilgi yok keşke sms onayı olsaydıya neden koymazlar anlamıyorum yurt dışı olduğu içinmi acaba

@AbdullahAzad hocam zannetmiyorum iptal edeceklerini ozaman herkes alış veriş yapıp ben yapmadım derdi

Adam oyunda elmas almıştır. İlgili hesap silinir böylece hizmet verilmemiş olur. Clash of clans parayı aldıysa geri öder googleda sana verir. Play store iyi para kazanıyor bu tarz olaylarda kullanıcıyı mağdur etmez ise play store'a güven artar google'da iyi kazanır.

Sadece bi imza..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    DNA-X bunu yazdı
    yunusdogan bunu yazdı

dene sen bi =)

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 2268 Toplam Mesaj: 11
kredi kartı dolandırıcılık