folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Google Play Store‘Dan Cihaz Silme ?

Google Play Store‘Dan Cihaz Silme ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

şu resimdeki eski cihazları ve bluestack cihazlarını nasıl silebilirim? var mı bi yöntemi? 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

sadece görünürlüğü gizleyebiliyoruz sanırım burdan :/ tamamen erişim silme yok

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

silme özelliği yoh daha gelmedi :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    By_Gizemli bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

teşekkür ederim :) bu arada sana hala dua ederim arada :D pislick ayakkabı almıştım hala giyiyorum :D yaz olmasa yine giyerdim :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By_Gizemli
    By_Gizemli's avatar
    Banlanmış Üye
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    By_Gizemli bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

teşekkür ederim :) bu arada sana hala dua ederim arada :D pislick ayakkabı almıştım hala giyiyorum :D yaz olmasa yine giyerdim :D

ooooo hocam süpersin :) pislick ürünleri kaliteli ve görsel olarak güzeldir ...

amk. evde hala çuvallarla dolu, bitiremedim gitti hala :)

Hayat Boş , Vur Göte Çoşşşş.
Toplam Hit: 1388 Toplam Mesaj: 6