Google+ Sign-İn Özelliği Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Facebook ile giriş tarzı bir durum. Az önce bir blogda haberini gördüm, taze haber.

Webmaster müridlere duyrulur.

thefancy nokta com üzerindende bi tanıtım videosu hazırlamışlar

Tanıtım Videosu:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vydTPnIjAHI

Ne diyonuz?  Facebook Connect 'e alternatif olur mu müridler ?

(facebook connect'in adı değişti herhalde bide yanlışsam söyleyin.)

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

turkiye'de tutmaz birader cevrende kac kisi facebook kac kisi google+ kullaniyor bir dusun.

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

olsun abü. ingilizce siteleri olan müridler vardır belki. onları ayıktırmış olduk.

dogmatik bir şekilde gugıl markasına bağlı olduğum için olsa gerek, bir gün +'ın facebook'u yalan edeceğine olan inancım hep diri :D

kendinize ayığ olunuz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    kurdo bunu yazdı

olsun abü. ingilizce siteleri olan müridler vardır belki. onları ayıktırmış olduk.

dogmatik bir şekilde gugıl markasına bağlı olduğum için olsa gerek, bir gün +'ın facebook'u yalan edeceğine olan inancım hep diri :D

sana katiliyorum. ben yeni aldim + hesabini. keske daha erken alsaymisim. herseyi yapabiliyorsun. gmail, google drive, gruplar, haritalar arasinda cok rahat gecis yapabiliyorsun, bilgilerini aktarabiliyosun. google hayatimizi kusatiyor az kaldi.

ayrica: s4 un tanitimini bekledikten sonra, s4 u begenmezsem nexus4 alacagim. harita  ve navigasyon sistemine tav oldum.

neyse konu dagildi da, videoya sadece goz gezdirdim, sign-in i bilmiyorum, mevzu su mu: plus hesabina kredi kartini tanimlayip, hesap uzerinden alisveris yapiyorsun.

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

yok hoca web sitelerine google+ hesabıyla kayıt ve login olmaya yarıyor. facebook login ve signinli siteler bol piyasada bi çok büyük web sitesi bu şekilde çalışıyor.

kurdo tarafından 01/Mar/13 14:35 tarihinde düzenlenmiştir

kendinize ayığ olunuz
Toplam Hit: 1409 Toplam Mesaj: 5