folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Google Ve Yandex'e Erişim Sorunu

Google Ve Yandex'e Erişim Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

Merhaba bir sorun hakkında sizlere danışmak istedim. Bilgisayar wifi üzerinden internete bağlı. Sitelere erişim sağlayabiliyorum. Fakat sadece Google ve Yandex'e giremiyorum. Tarayıcı ayarlarını sıfırladım, /flushdns çektim, farklı dns ler girdim modeme, cookieleri temizledim, hiçbiri işe yaramadı. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir nasıl çözebilirim fikri olan var mı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

Sebebini bilmiyorum da bende de oluyor ara sıra az kalıyorum çıldırayım. Sebebini de bulamıyorsun çözüm de bulamıyorsun beklemekten başka, ilginç bir sorun.

Ben bunu tayibin dns ayarlarıyla oynamasına bağlıyorum kim ne derse desin bu tape olaylarına kadar yoktu böyle sorun tapelerden sonra herkes aynı sorunu yaşadı sql sorunu vs...

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

Hocam, aynı modeme bağlı telefonla ve başka bir bilgisayarla bu sıkıntıyı yaşamıyorum. Bu bilgisayarla alakalı bir şey olması lazım. Malwarebytes ile tarama yaptım 12 tane malware buldu temizledi hala çözülmedi ama. Ne yapsam bilemedim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

Arkadaşlar halloldu benzer bir sorun yaşayan olursa faydalansın. Hosts dosyasını sıfırladım, sorun çözüldü. Teşekkürler.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    swalker bunu yazdı

Arkadaşlar halloldu benzer bir sorun yaşayan olursa faydalansın. Hosts dosyasını sıfırladım, sorun çözüldü. Teşekkürler.

Host dosyasının içerisinde onlinehile.com org ve exbilgi.com  gibi siteler varmıydı?

Eğer varsa hiç düşünmeden bilgisayarına format at.

Neden diye sorarsan; Görev yöneticisi - işlemler - svchost dan birsürü görebilirsin :)

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
Toplam Hit: 1305 Toplam Mesaj: 5