folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Google'ın Fuchsia OS İşletim Sistemi Hakkında

Google'ın Fuchsia OS İşletim Sistemi Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Andromeda'nın ismini değiştirdiler sanırım. Google'ın tek amacı Microsoft'u PC sektöründen silmek tıpkı mobilden yaptığı gibi. O yüzden sürekli saldırıdalar.

İ N Ş A L L A H ... 

next next next install
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Şaka maka google skynet olma yolunda hızla ilerliyor.

abi birak allasen, sene olmus 2016 hala amele gibi telefonlari hergun sarja takiyoruz.

Orası işin ticari kısmı. Yoksa şu sorunun cevabını mevcut kafayla veremezsiniz: Nasıl oluyorda seneler önce uzay yoluna çıkmış, gezegenlere araçlar göndermiş, fotoğraflarını çekmiş, çeşitli hesaplamalarını yapmış olan insanlar doğru düzgün çalışan bir çamaşır makinesi dahi yapamıyor?

çünkü uzay araçlarında bir işi yapılacak 4 tane farklı alet cihaz oluyor. atıyorum, anakartı yandı yedek anakartla devam ediliyor oda yandı bir sonraki oda yandı bir sonraki oda yandı bu sefer her birim kendi üzerinde bağımsız çalışmaya devam ediyor.

marsa gönderilen uzay aracının tekerleri bozuk olmasına rağmen yoluna gidebiliyor.

boş
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı
    nurulmac11 bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Şaka maka google skynet olma yolunda hızla ilerliyor.

abi birak allasen, sene olmus 2016 hala amele gibi telefonlari hergun sarja takiyoruz.

Orası işin ticari kısmı. Yoksa şu sorunun cevabını mevcut kafayla veremezsiniz: Nasıl oluyorda seneler önce uzay yoluna çıkmış, gezegenlere araçlar göndermiş, fotoğraflarını çekmiş, çeşitli hesaplamalarını yapmış olan insanlar doğru düzgün çalışan bir çamaşır makinesi dahi yapamıyor?

2 kere gitmiş.

Esquire tarafından 11/May/17 19:11 tarihinde düzenlenmiştir

boş
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    hworm bunu yazdı

Fuşyadır o Fuchsia olsa duramazsınız :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=_7rRK4S9uk0

Android uygulamalarını çalıştırabilecekmiş. Muhtemelen marketler ortak olacak.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Google I/O da ne oldu bir haber var mı? Takip edemedim.

Bugün 2.gün

Toplam Hit: 5876 Toplam Mesaj: 37
android google fuşya