folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google'ın Türkiye'de Desteklemeyen Servisleri?

Google'ın Türkiye'de Desteklemeyen Servisleri?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Yeni telefon aldım gm 4g Android one. Sürekli kullandığım google hesabmla giriş yaptım, googla film müzik gibi türkiyede desteklenmeyen servisler görünmüyor play store da, telefondan yeni google hesabı oluşturdum, lokasyon falan seçtirmedi ama direk o servisler açık geldi. Asıl hesabımın lokasyonunu nasıl değiştirebilirim? 

Asıl merak ettiğim, bilgisayardan açtığımda neden bu servisler gelmiyorda telefondan yeni hesap açtığımda geliyor?  

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

zenmate açıp google play e girince film falan çıkıyor sol tarafta

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adamların neden bize servis sunmadıkları ortada :

https://en.wikipedia.org/wiki/Censorship_of_YouTube#.C2.A0Turkey

mkyb tarafından 03/Tem/15 18:01 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    OttomanSlap bunu yazdı

Ben hep olsun istiyorum. Zaten bilgisyar değil telefon için istiyorum. Kafamın almadıgı nokta,rusyadan bi arkadaşıma açtırdım hesap türkiyeden girm yine kayboldu :S

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı
    OttomanSlap bunu yazdı

Ben hep olsun istiyorum. Zaten bilgisyar değil telefon için istiyorum. Kafamın almadıgı nokta,rusyadan bi arkadaşıma açtırdım hesap türkiyeden girm yine kayboldu :S

Gps ve lokasyon hizmetleri?

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

google play müzik de desteklenmiyor. onu nasıl kullanabiliriz ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

google play müzik de desteklenmiyor. onu nasıl kullanabiliriz ?

Telefondan yeni hesap oluşturunca aktif oluyor 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

telefondan memnun musun ben de almayı düşünüyorum

şarj durumu, kasma çökme vs kısaca bahseder misin

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

Vay anasını nazarınız degdi, su o hesabımda da kapandı servisler :D ama çözdüm mevzuyu, ilkkez mobil internetden girdim play  storea ordan konum aldı sanırım 

Toplam Hit: 1099 Toplam Mesaj: 9
google music andorid