folder Tahribat.com Forumları
linefolder Google / Yandex / Bing ve Servisleri
linefolder Google'nın Aramalarında Ki Haber Sitelerinden Kurtulma

Google'nın Aramalarında Ki Haber Sitelerinden Kurtulma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmak mı istiyorsunuz? işte Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmanın cevabı aşağıdaki haberimizde:

Google dünyada en çok kullanılan arama motorlarının başında geliyor. oluşturduğu ekosistem sayesinde birçok alanda kullanıcılara hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerden bir tanesi de arama motoru hizmeti. İnternet kullanıcıları sürekli Google arama motorunu kullanıyor ve buradaki sonuçlar sayesinde aradığını buluyor. Fakat bazı sahte siteler sizleri yanlış yerlere götürebiliyor. Bunlardan bazıları da haber siteleri. peki Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmanın yolu nedir?

Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmak için bazı eklentiler yükleyebilirsiniz. İşte Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmayı sağlayan bazı eklentiler için galerimize göz atın.

...

Eğer yazıyı bi yerden çakmadı isen bu metinleri yazanlardan biri de sen olabilirsin :=) Okurken gerildim. 

hocam yazıyı kendim yazdım, özür dilerim :(

metin yazarlığı yapmıyorum, bilgi kirliliği içinde gezerken böyle metin yazmayı öğrendim :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı
    zeybekustasi bunu yazdı
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmak mı istiyorsunuz? işte Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmanın cevabı aşağıdaki haberimizde:

Google dünyada en çok kullanılan arama motorlarının başında geliyor. oluşturduğu ekosistem sayesinde birçok alanda kullanıcılara hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerden bir tanesi de arama motoru hizmeti. İnternet kullanıcıları sürekli Google arama motorunu kullanıyor ve buradaki sonuçlar sayesinde aradığını buluyor. Fakat bazı sahte siteler sizleri yanlış yerlere götürebiliyor. Bunlardan bazıları da haber siteleri. peki Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmanın yolu nedir?

Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmak için bazı eklentiler yükleyebilirsiniz. İşte Google aramalarındaki haber sitelerinden kurtulmayı sağlayan bazı eklentiler için galerimize göz atın.

...

Eğer yazıyı bi yerden çakmadı isen bu metinleri yazanlardan biri de sen olabilirsin :=) Okurken gerildim. 

hocam yazıyı kendim yazdım, özür dilerim :(

metin yazarlığı yapmıyorum, bilgi kirliliği içinde gezerken böyle metin yazmayı öğrendim :D

sorma @ZeybekUstasi. okurken, ben de gerildim. ^^`

~@~

Bu arada, DuckDuckGo ve ~Lmfys site'leri de ben'de doğru çalışmıyor bâzı tarayıcı'larda.  @@, }

ashe, moral of the Story.

RitmFarbRacourci tarafından 20/May/20 11:34 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 3005 Toplam Mesaj: 23
haber siteleri chrome eklenti