folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder Görev Çubuğunda Program Simgesi Gizlemek

Görev Çubuğunda Program Simgesi Gizlemek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-M-D
    C-M-D's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

Bir olayın ispatı üzerine bilgisayarımda ses ve video kaydının açık olması gerekiyor aynı zamanda da, program çalışırken de görev çubuğunda bu iki programın görünmemesi gerekiyor.Ben internetten araştırdım fakat hiçbir şey bulamadım.Acaba bunu nasıl ya da hangi programla yapabileceğimiz konusunda bir bilgisi olan var mı??

Not:Bilgisayar saatinin oradaki gizli simgeleri özelleştirmekten bahsetmiyor.Benim istediğim açık olan programın simgesinin görünmemesidir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

dur hatırlıyacam şimdi, sene 2004 lerde bi program vardı sadece görev çubuğu değil, tüm ekranı saklıyodu

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

buldum ellaam:|

http://www.tamindir.com/anti-peeper-key/

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C-M-D
    C-M-D's avatar
    Erkek

Çok sağ ol kardeşim programın işime yaradıı:D

+ olarak ben de Hide İt adlı bir program buldum

Programı http://www.expocenter.com/hideit/hideit11.zip  buradan indirip yükleyebilirsiniz

Programı indirin ve açın

Daha sonrasında Previously hidden windows'un tikini kaldırın ve OK tuşuna basın

Daha sonra karşınıza çıkacak ekrandan çalışır vaziyetteki programı seçip tekrar OK'a basın.

Program önce sizin seçtiğiniz programı gizleyecek,ardından da kendini gizleyecektir.

Toplam Hit: 4811 Toplam Mesaj: 4