Görev Yöneticisi(Taskmgr)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek

arkadaşlar benim pc de ctrl+alt+delete (görev yöneticisi) açtığımda aynen şu hatayı veriyo bu hatayı nasıl aşarız bi bilgisi olan varmı yada yardım edecek olan

hadi arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum

saygılarımla

azimle sıçan duvarı delermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek

Öyle bir hata ilk kez gördüm

Mesajı yorumlarsak hocam demek sen kısıtlı kullanıcısın,yani bir administartör mevcut.O yönetici senin bazı haklarını kısıtlamış.Mesela kafasına göre bazı şeyleri yapabilir (simgeleri gizler,bilgisayarıma girmezsin,int. giremezsin...) Seni de o şekilde yapmışlar.Bence çözüm administratorde

Bu sadece bir yorumdur.Hatayı yorumladım.Böyle birşeyle hiç karşılaşmadım.Dediğimi deneybilirisin

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fearlessalien
    fearlessalien's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Başlat » Çalıştır » gpedit.msc  yaz ve ENTER'a bas.Açılan Grup İlkesi Yönetim penceresinden Kullanıcı yapılandırması » Yönetim şablonları » Sistem » CtrlAltDel Seçeneklerine tıkla..Sağ taraftaki bölümde Görev Yöneticisini Devreden kaldır şeklinde bir seçenek var,ona tıkla.Açılan kutucukta Yapılandırılmadı - Etkin - Devre Dışı   şeklinde 3 seçenekten Yapılandırılmadı' yı tıkla ve bilgisayarını yeniden başlat;sorun çözülür..Kalın sağlıcakla..

"Söz konusu vatan ise, gerisi teferruattır"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    adsl hızlandırıcı diye bi virüs yazmıştı elemanın biri bööle g.tönt i kilitliyodu şimdi sınava gitcem pan ı vardı bide onun gelince veririm sana

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek

ertan bak benim sayamde bi hatayla tanıştın

konuya gelince yinede yorum için saol ama ben zaten tam kullanıcıyım ve benim pc yi benden başka kimse kullanmıyo zaten ya  birden bire oldu bu olay şimdi böyle basit bişe  için format atmıyım diyorum

ama şöyle düşünüyorum system32 deki  taskmgr biri upload etse onu yenilesem olur mu acaba

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek

yok ertan öle değil o;

bazı programlar da: (deepfreeze,winrolback,kafe yönetim vb.) 

kötü amaçlı yazılımları veya diğer kullanıcıların yönetim menüsüne ulaşmalarını engellemek için çıkar bu uyarı. bazen bu şeklide değilde ulaşımı engellemek yani açılıp tekrar kapanmak şeklinde görülür. sanıyorum bundan kaynaklanan bişi.

bilgisayarında buna benzer bir program çalışıyor.

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coyote
    coyote's avatar
    Erkek
    fearlessalien bunu yazdı:

Başlat » Çalıştır » gpedit.msc  yaz ve ENTER'a bas.Açılan Grup İlkesi Yönetim penceresinden Kullanıcı yapılandırması » Yönetim şablonları » Sistem » CtrlAltDel Seçeneklerine tıkla..Sağ taraftaki bölümde Görev Yöneticisini Devreden kaldır şeklinde bir seçenek var,ona tıkla.Açılan kutucukta Yapılandırılmadı - Etkin - Devre Dışı   şeklinde 3 seçenekten Yapılandırılmadı' yı tıkla ve bilgisayarını yeniden başlat;sorun çözülür..Kalın sağlıcakla..

hocam çok saol sen ne muhterem insansın be  sorum tak diye çözüldü walla

diger yorum yapan arkadaşlara da çok teşekkürler

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanacasta
    sanacasta's avatar
    Erkek

http://windowsxp.mvps.org/reg/EnableTM.reg

şunu indir çift tıkla.

https://twitter.com/ElliotticianRB
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

dostum sen süpersin ya sayende yeni bişey öğrendim valla bana yardım etmişin gibi sevindim bunu öğrendiğime çok sevindim  çok sağol,ben bunla epey bişeyler yaparım.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fearlessalien
    fearlessalien's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    coyote bunu yazdı:

hocam çok saol sen ne muhterem insansın be  sorum tak diye çözüldü walla

diger yorum yapan arkadaşlara da çok teşekkürler

sende sağol,yardım edebildiysem ne mutlu..

"Söz konusu vatan ise, gerisi teferruattır"
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gulyabani
    gulyabani's avatar
    Erkek
    ertan bunu yazdı:

Öyle bir hata ilk kez gördüm

Mesajı yorumlarsak hocam demek sen kısıtlı kullanıcısın,yani bir administartör mevcut.O yönetici senin bazı haklarını kısıtlamış.Mesela kafasına göre bazı şeyleri yapabilir (simgeleri gizler,bilgisayarıma girmezsin,int. giremezsin...) Seni de o şekilde yapmışlar.Bence çözüm administratorde

Bu sadece bir yorumdur.Hatayı yorumladım.Böyle birşeyle hiç karşılaşmadım.Dediğimi deneybilirisin

aga bunu ilk kez duydum. nasıl yapılıyo bi anlatsana, benim pc de yapsam çok iyi olacak
Toplam Hit: 2655 Toplam Mesaj: 11