folder Tahribat.com Forumları
linefolder Elektronik / Embedded / Mobil Cihazlar
linefolder Görüntü Kaybı Yaratmıyan Splitter?

Görüntü Kaybı Yaratmıyan Splitter?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tonyukuk
    Tonyukuk's avatar
    Erkek
    Fly tv kartım var. Alıcısı kuvvetli diil yani yüksek, parazitsiz yayın gerektirio. Kablolu yayını splitterla ayırıp bilgisayara takdığımda çok bozuk çekiyo ama hiç biyere dağtmadan doğrudan bilgisayara taktığımda fena çekmiyor ama bu kez de evde kimse televizyon seyredemiyor. Yani görüntüyü bozmadan bölen bi splitter varmı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    олym онy вyлamaэcын.

yani bulamassın
    hehehe

Zimbabwe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Synthmaster
    Synthmaster's avatar
    Erkek
    1-Kartinin son suruculerini cek (www.lifeview.com.tw ye gir oradan Discontinued Products e gir)
    2-Mumkunse araya bir yukseltici koy. Yoksa internette ara cok basit bir devre semasi vardi alimi kuvvetlendiren (baska televizyon varsa onlarin hakkini da somuruyor. Yani digerleri bozulur bu kez).
    3-WinXP altinda kullanabiliyorsan kullan karti.
    4-Walla flyin alicisi hic de kotu degil. Ben 64 kanalin 64 unu de cillop gibi izliyorum. Ustelik evdeki 3 televizyon + Benim fly manyak gibi calistiriyor kanallari. Cine5 filam da gayet guzel cozuluyor.
    5-Fly in son surucusu de olsa 640*480 den fazla capture yapmasina izin vermiyor. Media Player Classic diye bir program var(Microsoftun ki degil ama onun klonu ve cok daha iyi). 1024*768 e kadar cikartirsin kayit cozunurlugunu. istersen DivX bile kaydedersin !

Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı :))
Toplam Hit: 1962 Toplam Mesaj: 3