folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Görüşe Göre Davranış Tespiti

Görüşe Göre Davranış Tespiti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dhmm
    dhmm's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı
    dhmm bunu yazdı

Aslinda

Baskalarin istedigi seyleri vermek yerine kendi istedigini vereceksin

Baskalarinin duymak istedikleri soylemek yerine kendi bildiklerini soyleyeceksin

Bulursan öyle olgunlukta adamı, bana da haber et :)

Dürüst ol diye millet kendini parçalıyor. Ama duymak istediğinin dışında birsey duyarsa, seni sevmiyor yada kendince yapay bir sebeple seni suçluyor.  

Istedigini duymadi diye yargilama yapacak veya ilisigi kesecek kisi/kisiler  gitsin hocam yalancilar dunyasinda yasasin... Lzm degil... Yada menfaat elde edemedi veya cikari olmadigi icin arkadasligi kesenler afedersin ama gitsin ne hali varsa gorsun. Devir menfaat ve cikar devri... Herkes bi dusunmeli ben bunla arkadaslik yapiyorum acaba ne ugruna ? Sevdigi icin mi ? Ne icin ? Menfaat icinse o arkadaslik degil cikarciliktir.

Cok basit baktin oteki senle menfaat icin arkadas. Yolla gitsin...

100 tane 5 TL lik adam 500 ederse 5 tane 100 liralik adamda aynidir. Tek fark ikincisi daha kalitelidir.

Insanlardan biraz biktigim icin ( illAllah dedirttiler ) kisiye gore davranmak yerine uzak durmaya calisiyorum... Ozu sozu bir kisilerle arkadaslaik etmeye calisiyorum... Mecbur kalmadikca uzak duruyorum...

Ozgurluk aslinda her istedigini yapabilmek degildir, istemedigini yapmamaktir. // Verdigin degeri gormeyince, gordugun degeri ver !!! // Hayatin herkes icin bir bavulu vardir !!! // Dusmek gerekir bazen hayatta; kalkmayi ogrenebilmek icin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    dhmm bunu yazdı
    Insanlardan biraz biktigim icin ( illAllah dedirttiler ) kisiye gore davranmak yerine uzak durmaya calisiyorum... Ozu sozu bir kisilerle arkadaslaik etmeye calisiyorum... Mecbur kalmadikca uzak duruyorum...

+1 Aynen öyle. 

Şuanda bile hangi görüşe sahip olduğumu tam olarak bilen yok ama yargılayan çok insanoğlu işte. Yapacak bişey yok. 

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    samast bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Tamda temel piskoloji , insanları anlama gibi konular hakkında kitap önerisi isteyecektim konu iyi oldu .

Ben anlayamıyorum insanları hocam. Aslında anlıyorum da niye anlamamama sebep olacak davranışlar sergilediklerini anlamıyorum :D 

Sonuc olarak reel olarak hiç arkadaşım yok tamamen sanal... Ve en güzeli. Boş duvar karanlık odadan daha güzel bir reel arkadaş görmedim...

Ben de senin yazdıklarını anlıyamıyorum neden anlaşılmaz yazıyorsun_?

Neden reel arkadaşın yok hocam_?    --> Daha önceden çok kazık yedim .

-Kendini mi çok yukarda görüyorsun   --> Kesinlikle hayır. Gayet mütevaziyimdir (öyle düşünüyorum)

-Kendini mi çok alçakta görüyorsun   --> Kesinlikle hayır gayet ortalama olarak görüyorum.

-İnsanlar sahtekar mı geliyor sana   --> Daha önceki tecrübelerimden yola çıkarak evet (tabiki de herkesi buna dahil edemem)

-Geçmiş yaşanyılarından dolayı mı    --> Kesinlikle evet.

-Evden cıkıp arkadaş edinecek ortamın mı olmuyor_?   --> Aynen öyle. Sadece pazar günü tatilim var onda da dışarı çıkıyım da nasıl arkadaş edinecem kendime ? Yani laaaps diye adamların arasına girip hadi arkadaş mı olak diyecem ? Ya da ne bileyim nasıl arkadaş edinilir bilmiyorum açıkçası :D Harbiden de.. 1 yılı çok geçti diyebilirim arkadaşım yok hiç tek başıma evde takılırım işim çıkmadıkç.a çarşı vs gitmem. Paso yatarım pc de takılırım makale okurum. 

-

next next next install
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    krypt bunu yazdı

Hocam örneklem ne kadar? Hangi istatistik yöntemleri kullandin? Önem seviyesi kaç? 

Daha önceden tut yazıyı yazdığım ana kadarki iletişimde olduğum sanal ve reel toplu olarak genel değerlendirdim. Önem seviyesinden kastını anlamadım ama bu yazdıklarım sadece ben mi değişik düşünüyorum diye sizlerin de görüşünü alayım dedim. Mesela sağolsun tahribat müridleri güzeldir hoştur (konularda gezinince aşırı arkadaşlar görüyorum ama olsun :D ) ama genel olarak reel benim derdim. Önem olarak da reelde henüz önem verdiğim kişi yok aile dışinda.

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Insanlarla su 3 seyin muhabetini yapmam sende yapma.

1-Din

2-siyaset

3-futbol

Bak gor ondan donra insanlarin sana bakus acisi nasil degisiyor.

Aynen öyle hocam. Siyaset bugune kadar hep gördüm kalp kırıyor. Din yine öyle. Bu iki konuda insanların kırmızı çizgileri var. Ama futbolda Galatasaraylı olduğum için kimseyle pek tartışmıyorum. Zaten büyük belli :D :D 

next next next install
Toplam Hit: 3874 Toplam Mesaj: 26
test kişilik görüş siyasi tespit