folder Tahribat.com Forumları
linefolder Programlama Genel
linefolder Gözlerimizi Korumak İçin Bir Program İsteği

Gözlerimizi Korumak İçin Bir Program İsteği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Merhaba müritler,

Daha önce gözlerimle ilgili konu açmıştım. malum sürekli bilgisayar başında olduğumuzdan gözlerimiz bozuldu. bunu azaltmak için ve henüz gözleriniz bozulmadıysa engellemek için bir program istiyorum.

içerik çok basit. her 20 dkda bir bip sesi çıkartacak bir program. 20 dk da bir bip sesi daha sonra 20 sn dolunca bir bip sesi daha. son olarakta bilgisayar açılınca çalışması(startup'a eklesin)

her 20 dkda bir 20 sn uzağa bakmak gerekiyor gözleri korumak için. bunu bu program sayesinde takip edebiliriz. bazen bilgisayara dalıp gidiyorum ve 2 saat geçmiş oluyor

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

her 20 dakika da bir ekranı kapatan yani siyah yapan bişey vardı bulabilirsem yazayım buraya

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

alternatif olarak,

Akıllı Saat varsa bunu da kullanabilirsin. 20şer dakikalık sürelerde Hareketsiz kaldığında, titre(t)yerek uyarabiliyor. 

ben 30' 'ya çıkarmıştım. ama bâzen kapatıyorum. ^^` sinir bozucu olabiliyor. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 1247 Toplam Mesaj: 4
program göz