folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Gözlük Takanlara Bir Sorum Var

Gözlük Takanlara Bir Sorum Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickalti
    Lightsaber
    Lightsaber's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Hocam 0.25 takarsan net görürsün, 0.50 takarsan daha net görürsün 0.75 takarsan cok daha net görürsün, 1.00 takarsan çok çok daha net görürsün,

ama gözünün gerçek numarasını bilmeden cahil gibi gözlük takmak nereden cıktı, okuma yazma bilen adamsın özel hastanelere gir 12 lira muayene ücreti ver adam akıllı numaranı öğren.

kesinlikle katılıyorum.. git doktora hocam ya burada bunu sorman hata...

İnsan; insan olsaydı,insan olmazdı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gözlük takmıyorum ama gözlerim 0.75'di sanırım :) gözlük takmayı hiç düşünmedim, düşünmem de. biraz da kişisel tabi bu, uzun saç vs. seviyorum kendimi gözlüklü hayal edemiyorum bana göre değil. doktora lens takabilir miyim diye sormuştum sanırım lenslerde 0.25 derece düşük oluyor. 0.50 lens yazmıştı. aldım 2,3 gün kullandım, gerçekten iyi bir çözüm ama sadece 2-3 gün taktım lensi :)

biliyorum komik ama şuan için gözlüksüz ve lenssiz idare edebiliyorum. çok sıkıntı olmuyor benim için. ama tabii ki, lens takınca sokakta falan uzağı  daha iyi görüyorum bu bir gerçek.

devlet hastanesine falan da güvenemiyor insan. yakın zamanda bir özel hastanede göz muayenesi olsam iyi olacak gibi. lens markasını falan da doktor tavsiyesi ile almak daha iyi olur sanırım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeg392
    zeg392's avatar
    Erkek

Dostum istanbuldaysan pm at göz hastanesindeyim yardımcı olayım ;) gözüne uygun olmayan gözlük takma daha kötü olur.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeTiN_7
    MeTiN_7's avatar
    Erkek

gozun kotulesmez ama tembellesır yanı eskıden gozluksuz gordugun seylerı gozlukle gorememeye baslarsın ama bu bozuldugu anlamına gelmez sadece tembellesıyor

olması gereken şeylerın adını iyilik yapmak koymuslar..
Toplam Hit: 2535 Toplam Mesaj: 25