folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Green Card Başvuru Sonuçları Açıklandı

Green Card Başvuru Sonuçları Açıklandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Başvuru sırasında çıkan ekran çıktısına gore alanları dolduruyorum fakat aşağıdaki gibi hata çıkıyor. Last name kısmına sadece soyadımı yazdım olmadı. soyad - ad yazdım yine olmadı.

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

Hata değil çıkmamış işte greencard, fazla zorlama hocam :)

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı
    coder2 bunu yazdı

Başvuru sırasında çıkan ekran çıktısına gore alanları dolduruyorum fakat aşağıdaki gibi hata çıkıyor. Last name kısmına sadece soyadımı yazdım olmadı. soyad - ad yazdım yine olmadı.

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the Electronic Diversity Visa program at this time.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.

Hata değil çıkmamış işte greencard, fazla zorlama hocam :)

Evallah hocam :)

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

bu sene de gidemedik :) 

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek

green card vermediler bu ülkeye girebilmek için ne kadar para bayılmam lazım onu bilen varmı. ağız tadıyla bi gidemedik amk😁

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
Toplam Hit: 5412 Toplam Mesaj: 36
green card amerika birleşik devleti :d